YouTube bez reklam i seriale YouTube Originals oficjalnie dostępne w Polsce

Stało się. Pracownicy Google w końcu zlitowali się nad polskimi użytkownikami i udostępnili usługi YouTube Premium na naszym rynku. Od teraz możemy oglądać filmy bez reklam i ściągać je, aby oglądać offline. Za stosowną opłatą, oczywiście.

Stało się. Pracownicy Google w końcu zlitowali się nad polskimi użytkownikami i udostępnili usługi YouTube Premium na naszym rynku. Od teraz możemy oglądać filmy bez reklam i ściągać je, aby oglądać offline. Za stosowną opłatą, oczywiście.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  YouTube Premium 

Pierwsza odsłona YouTube'a w wersji premium zadebiutowała w Stanach już w 2015 roku pod nazwą YouTube Red. Wyrosła na bazie usługi muzycznej Music Key zaprezentowanej pod koniec 2014 roku, która nie spotkała się jednak ze zbyt ciepłym przyjęciem. Na drodze swojej ewolucji zmieniła nazwę na YouTube Premium, rozwijając jednocześnie swój potencjał. Pierwotnie stworzono ją z myślą o tych użytkownikach, którzy chcieliby pozbyć się reklam w zamian za wnoszenie opłaty subskrypcyjnej, ale z czasem wzbogacono ją o nowe funkcje.

I tak dziś opłacając dostęp do Premium otrzymamy także kilka innych funkcji, m.in. możliwość pobierania filmów na dysk, aby obejrzeć je w trybie offline. Oprócz tego subskrybenci mogą oglądać produkcje własne serwisu zrealizowane w ramach YouTube Originals i otrzymują dostęp do YouTube Music Premium, usługi streamowania muzyki reklam bez reklam. Wisienką na torcie, a zarazem jedną z najciekawszych - moim zdaniem - opcji jest możliwość odpalenia aplikacji mobilnej w tle systemu operacyjnego. Dzięki niej będziemy mogli słuchać treści z YouTube'a z wyłączonym ekranem. Pozwoli to znacząco ograniczyć zużycie baterii.

Za możliwość korzystania z serwisu trzeba zapłacić 23,99 zł miesięcznie, przy czym darmowy okres próbny trwa aż trzy miesiące. Co więcej, istnieje możliwość zasubskrybowania wyłącznie YouTube Music Premium za 19,99 zł. W tańszym pakiecie otrzymamy funkcję wyszukiwania utworów na podstawie naszych preferencji, muzykę bez reklam oraz możliwość korzystania z aplikacji w tle i przy wyłączonym ekranie.

Więcej informacji na temat nowych usług można znaleźć na stronach YouTube Premium oraz YouTube Music Premium.

 

Źródło: YouTube

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV