Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Zabójcza broń – nowe szczegóły afery. Oskarżany aktor komentuje

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Zabójcza broń może zostać skasowana z powodu problemów z aktorem. Clayne Crawford, który gra Riggsa, jest oskarżany o emocjonalne znęcanie się i tworzenie toksycznego miejsca pracy.

Nellie Andreeva z Deadline poznała nowe szczegóły afery za kulisami serialu Zabójcza broń. Okazuje się, że problemy zaczęły się dopiero w trakcie prac nad 2. sezonem. Pierwszy incydent miał miejsce jesienią ubiegłego roku. Podczas kręcenia sceny w parku były jakieś problemy z dźwiękiem, które doprowadziły do gniewnego wybuchu Crawforda. Podobno reżyser z powodu zachowania aktora nie chciał dokończyć odcinka. Aktor wówczas dostał reprymendę.

Druga sytuacja odbyła się na początku 2018 roku i dotyczyła odcinka wyreżyserowanego przez Crawforda. Podobno jeden z aktorów nie czuł się bezpiecznie na planie, bo  podczas kręcenia sceny akcji trafił go odłamek z wybuchu. Według dziennikarki chodziło o Damona Wayansa i podobno wina leży po stronie reżysera, czyli Crawforda, który nie zapewnił bezpieczeństwa. Wayans potrzebował dnia wolnego, by dojść do siebie. Gdy wrócił, postawił wiele warunków dotyczących tego, co chce robić na planie: nie chciał trzymać w ręku broni czy biegać po schodach. Tłumaczył to bezpieczeństwem. To doprowadziło do ostrej kłótni z Crawfordem i  to ten incydent jest najważniejszą przyczyną problemów serialu, bo informacje o nim dotarły na sam szczyt studia Warner Bros. TV, a relacja między aktorami bardzo się popsuła. Tak bardzo, że podobno nie chcą ze sobą rozmawiać poza pracą.

-
spoilery
-

Sam Clayne Crawford opublikował oświadczenie, w którym tłumaczy sytuację. Potwierdza, że dwa razy dostał reprymendę od producentów. Przyznaje też, że pierwszy incydent był prawdziwy, a jego zdaniem przyczyną był brak bezpieczeństwa na planie. To doprowadziło do jego zdenerwowania i kłótni z reżyserem. Aktor przyznaje, że przeszedł terapię na życzenie studia oraz podzielił się pieniędzmi z pokrzywdzoną stroną. Przyjął też na siebie winę za sytuację z odłamkiem. W obszernym poście przeprosił wszystkich za swoje zachowanie i podkreślił, jak bardzo docenia całą ekipę. Nie chciał swoim zachowaniem świadomie narażać pracy i przyszłości tylu osób. Podobno osoby związane z aktorem prywatnie są zaskoczone sytuację, bo jest to sprzeczne z jego osobowością spokojnego i uprzejmego dżentelmena z południa USA.

Decyzje odnośnie do przyszłości serialu stacji FOX (oraz innych telewizji) będą podjęte w ciągu dwóch tygodni. Na razie nie wiadomo, czy oświadczenie Crawforda coś zmieni w tej sprawie i naprawi sytuację.

Forgive my delayed response. #truth

Post udostępniony przez Clayne Crawford (@claynecrawford)

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Plan, jakiego nie znacie. Zobacz najlepsze…

Chcemy przedstawić Wam listę najlepszych zakulisowych zdjęć z różnych filmów, które miały istotny wpływ na…

Michał Kujawiński
-

Willem Dafoe na olbrzymim rekinie. Nowe…

Willem Dafoe wcieli się w filmie Aquaman w postać Vulko. Wreszcie mamy lepsze spojrzenie na…

Michał Kujawiński
-

Piotr Adamczyk jako gangster i inni.…

Patryk Vega opublikował nowe zdjęcia z planu swojego filmu Kobiety mafii 2. Widzimy na nich…

breaking
-

Luke Cage podzielił los Iron Fista.…

Luke Cage nie powróci na platformę Netflix z 3. sezonem. Serial został anulowany tydzień po…

Michał Kujawiński
-

Michał Żebrowski mógł zagrać w serialu…

Michał Żebrowski w rozmowie z Beatą Lubecką z Radia Zet zdradził, że miał propozycję zagrania…

Michał Kujawiński
-

Arya będzie samotna w finale Gry…

W przyszłym roku odbędzie się premiera ostatniego, finałowego sezonu Gry o Tron. Jaki los spotka…

Co o tym sądzisz?

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]