Złe mamuśki 2 – obejrzyj pierwszy zwiastun tylko dla dorosłych

A Bad Moms Christmas to kontynuacja komedii Złe mamuśki z 2016 roku. Film odniósł nadspodziewany sukces komercyjny.

A Bad Moms Christmas to kontynuacja komedii Złe mamuśki z 2016 roku. Film odniósł nadspodziewany sukces komercyjny.

Adam Siennica

Adam Siennica

Bohaterkami filmu Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta są trzy niedoceniane matki, które buntują się przed wyzwaniami świąt Bożego Narodzenia. Przygotowując idealne święta dla swoich rodzin, muszą zmagać się z rozkojarzeniem w postaci własnych matek, które przyjechały w odwiedziny.

Zobacz także: Zwiastun musicalu Król rozrywki

W obsadzie są Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christine Baranski, Justin Hartley, Susan Sarandon i Cheryl Hines. Przypomnijmy, że Złe mamuśki osiągnęły 183,9 mln dolarów wpływów z całego świata przy budżecie 20 mln dolarów.

Premiera odbędzie się 3 listopada.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: Hillary Bronwyn, STX Entertainment

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV