Zobacz plansze z nowych albumów Non Stop Comics

Obejrzyjcie okładki i materiały graficzne z lutowych i marcowych premier wydawnictwa Non Stop Comics. Wśród nich m.in. nowy album Roberta Kirkmana.

Obejrzyjcie okładki i materiały graficzne z lutowych i marcowych premier wydawnictwa Non Stop Comics. Wśród nich m.in. nowy album Roberta Kirkmana.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

W lutym nakładem Non Stop Comics ukazały się kontynuacje znanych już czytelnikom serii: drugi tom obyczajowego Giant Days #02: Obudźcie mnie, jak będzie po wszystkim, kontynuacja serii fantasy Rat Queens #02: Dalekosiężne macki N’rygotha, a także kolejna część Tank Girl #02 utrzymanej w klimatach postapo.

Wydawnictwo zaprezentowało także trzy marcowe premiery. Będzie to kontynuacja sensacyjnego Zabij albo zgiń #02, nowa część utrzymanej w klimatach fantasy Monstressa #02: Krew oraz premierowy album nowej na naszym rynku serii Robert Kirkman zatytułowanej Oblivion Song #01: Pieśń otchłani.

Oto okładki i materiały graficzne z lutowych i marcowych komiksów:

Źródło: Non Stop Comics / fot. Non Stop Comics

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV