Przeczytaj w weekend

HBO GO na walentynki 2020 - filmy, które warto obejrzeć

Walentynki są tym dniem w roku, kiedy kino i telewizja stanowią jedną z głównych atrakcji dla par. Co będzie można tego dnia zobaczyć na HBO GO?

Walentynki są tym dniem w roku, kiedy kino i telewizja stanowią jedną z głównych atrakcji dla par. Co będzie można tego dnia zobaczyć na HBO GO?

Walentynki zawsze stanowią świetny powód do wspólnego wybrania się do kina lub spędzenia czasu przed małym ekranem. Wtedy też bez krępacji można wybrać z bogatej oferty platform VoD komedię romantyczną. Tym razem przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych filmów na walentynki w serwisie HBO GO.

Tych nie brakuje i naprawdę jest z czego wybierać. Wśród naszych propozycji znajdą się nie tylko filmy wesołe i romantyczne, nie zabraknie też bardziej wzruszających historii z romansem w tle. Zobaczcie, co ciekawego można zobaczyć na HBO GO. 

HBO GO na walentynki 2020

Książę przypływów

Wstrząsająca historia dorastającego rodzeństwa, naznaczonego piętnem okrutnych wydarzeń z dzieciństwa. Opowieść o przeszłości staje się drogą dotarcia do samego siebie, a jednocześnie drogą ocalenia. Film Barbry Streisand  zdobył siedem nominacji do Oscara i bez wątpienia, jeśli ktoś wciąż szuka w klimatach nagrodzonych filmów i chce przy okazji ciekawie spędzić walentynki, to będzie idealna pozycja. 

Kopciuszek

Tutaj z kolei świetnie znana wszystkim historia o Kopciuszku, którą można oglądać na przykład w towarzystwie najmłodszych.  W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem.

Cztery wesela i pogrzeb

Cztery wesela i pogrzeb to ikoniczna komedia romantyczna z Hugh Grantem i Andie MacDowell. Fabuła skupia się na grupie przyjaciół, których poznajemy podczas różnych ważnych wydarzeń z ich życia. Po 25 latach film doczekał się wersji serialowej, ale chyba zdecydowanie lepiej zostać przy oryginalnej produkcji. 

Gloria Bell

Tytułowa bohaterka to kobieta po 50., która postanawia odnaleźć nową miłość. W tym celu przemierza kluby taneczne Los Angeles. Gdy w końcu poznaje Arnolda, rodzi się między nimi uczucie, które przyniesie nie tylko romans, ale i szereg komplikacji. Być może nie jest to najlepiej oceniany film w porównaniu z pozostałymi, ale nie jest długi, a kto powiedział, że w taki wieczór powinno skończyć się na jednym? 

Duma, uprzedzenie i jemioła

Świąteczna komedia romantyczna, która przedstawia losy Darcy, kobiety pragnącej bycia niezależnym. Zamiast pracować z ojcem, zakłada własną firmę. Kiedy jednak wraca na święta w rodzinne strony, nawiązuje kontakt ze starym rywalem i zarazem właścicielem restauracji Luke’iem. Para zmuszona jest razem pracować, organizując imprezę charytatywną. Czas spędzony z rodziną skłania ją ku decyzji, że nie dokonała najlepszych wyborów. W końcu jednak stara się naprawić relację z ojcem oraz być może... pozwolić sobie także na miłość. 

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Olga Bołądź

Olga Bołądź

ur. 1984, kończy 36 lat

Krzysztof Łukaszewicz

Krzysztof Łukaszewicz

ur. 1976, kończy 44 lat

Daisy Bevan

Daisy Bevan

ur. 1992, kończy 28 lat

Joss Ackland

Joss Ackland

ur. 1928, kończy 92 lat

Antonio Sabato Jr.

Antonio Sabato Jr.

ur. 1972, kończy 48 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV