Repertuar kin Nowość Program TV

Marvel i jego rzeźnicy. Venom – poznaj symbionty z filmu i komiksów

Za nami już premiera kolejnego zwiastuna filmu Venom. Czas najwyższy, abyście poznali także inne symbionty - zarówno te, które zobaczymy na ekranie, jak i te znane z komiksów.

W sieci zadebiutował już kolejny zwiastun produkcji Venom. Po zapoznaniu się z materiałem większość z nas zadaje sobie zapewne to samo pytanie: kim właściwie są symbionty? Mówiąc w dużym skrócie to nieorganiczni, amorficzni i symbiotyczni przedstawiciele kosmicznej rasy Klyntar, która została stworzona u zarania Wszechświata przez pradawne bóstwo, Knulla. Powołał on do życia pierwszego symbionta za pomocą własnego cienia – chciał bowiem, aby nowo powstałe istoty wymordowały Celestian i inne pierwotne bóstwa. Z czasem w uniwersum pojawiła się cała armia stworzeń; warto jednak pamiętać, że te z natury rzeczy starają się być dobre. W okrutne i śmiertelnie niebezpieczne istoty zmienia je dopiero nieodpowiedni właściciel. Czas byście poznali najważniejsze symbionty – zaczniemy od dywagacji na temat filmu, by potem przejść do innych postaci, znanych już z komiksów.

-
-

Źródło: Zdjęcie główne: Marvel/Sony Pictures

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.