Mitsubishi Golf Championship. Nasze spotkanie z Bartłomiejem Topą i Anną Cieślak.

Mitsubishi Motors Golf Championship to wydarzenie połączone z piknikiem, w którym uczestniczyło aż 300 osób. Na miejscu można było skorzystać z przygotowanych atrakcji, takich jak zabawy, konkursy, jazdy testowe Mitsubishi Eclipse Cross i Outlander oraz przejść kurs golfa pod okiem profesjonalnego trenera.

Mitsubishi Motors Golf Championship to wydarzenie połączone z piknikiem, w którym uczestniczyło aż 300 osób. Na miejscu można było skorzystać z przygotowanych atrakcji, takich jak zabawy, konkursy, jazdy testowe Mitsubishi Eclipse Cross i Outlander oraz przejść kurs golfa pod okiem profesjonalnego trenera.

naEKRANIE

naEKRANIE

Dla nas jako popkulturowego portalu istotna na wydarzeniu była obecność Bartłomieja Topy oraz Anny Cieślak - ambasadorów marki Mitsubishi w Polsce. Na miejscu mogliśmy ich obserwować w otoczeniu innym niż festiwale filmowe, wywiady czy uroczyste premiery. Wszystkiemu towarzyszyła przyjemna, luźna atmosfera, która niewątpliwie udzieliła się obojgu podczas gry w golfa pod okiem trenera. Dla Bartłomieja Topy nie był to pierwszy kontakt z golfem, ale wrócił do gry po dłużej przerwie. To taki moment, kiedy czuć, że Topa nie gra, ale jest bardziej rozluźniony. Wyraźnie czerpał przyjemność z rozgrywki. Nieważne nawet było to, że nie trafiał w dołki z celnością Hawkeye'a z Avengers, bo liczyła się dobra, pozytywna zabawa. Natomiast dla Anny Cieślak to był pierwszy kontakt z golfem i gdy wbijała piłeczkę, nie kryła ekscytacji. 

Może i nie była to komediowa rozgrywka jak w Golfiarzach z Billem Murrayem czy Farciarz Gilmore z Adamem Sandlerem, ani wyciskająca łzy wzruszenia jak w filmie Nazywał się Bagger Vance z Willem Smithem, ale... trudno odmówić Mitsubishi drygu do tworzenia wydarzeń, które choć nie są mocno osadzone w popkulturze, mają tego ducha znanego z powyższych filmów. Ducha pokazującego, że golf to sport zaskakująco uniwersalny i nawet na swój sposób emocjonujący. 

A do tego dochodzą wspomniane jazdy testowe, które z uwagi na świetną jakość aut zmuszają użytkownika do ciągłego skupienia, bo... tego dnia można było łatwo się zapomnieć i jeździć jak w Szybkich i wściekłych. Na szczęście obyło się bez szaleństw...

Co ciekawe aktorzy nie są ambasadorami Mitsubishi  wyłącznie na papierze. Anna Cieślak na co dzień jeździ modelem ASX i co nie powinno nikogo dziwić, bardzo go sobie chwali.  

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wykorzystali tego momentu, by porozmawiać z aktorami o sprawach zawodowych. Golf może i jest fajnym sportem, ale my o nim za dużo nie wiemy, a ekspertów udawać nie będziemy. Zapytaliśmy więc o to, w jakim projekcie będziemy mogli oglądać niedługo Bartłomieja Topę:

Obecnie kręcimy w Łodzi drugi sezon serialu Ultraviolet, który swoją premierę będzie miał być może jeszcze na jesieni tego roku, ale nie jestem tego pewien. A tak, to niedawno skończyliśmy pracę na planie drugiego sezonu serialu Pod powierzchnią, w którym widzowie zobaczą zupełnie inną twarz mojego bohatera. Mroczniejszą. Już nie będzie taki sympatyczny jak poprzednio. Bardzo mnie ta zmiana cieszy i czekam na reakcję widzów.

Co do Pod powierzchnią to podzielamy entuzjazm Bartłomieja, bo mieliśmy okazję odwiedzić go na planie tego nowego sezonu i faktycznie, zaskoczy on widzów.

A w czym zobaczymy Annę Cieślak?

Pozostaję wierna serialowi Na Wspólnej, bo pracuję tam ze wspaniałą ekipą. I mówię tutaj zarówno o aktorach, z którymi gram, jak i o tych, którzy pracują na to, by ta produkcja tak dobrze wyglądała. Z dumą patrzę, jak dorastają moje serialowe dzieci. Moja przyszywana, serialowa córka poszła właśnie do szkoły filmowej w Łodzi. Widzę w niej siebie w jej wieku. Na co dzień gram w Teatrze Polskim, gdzie niedługo rusza premiera sztuki Dziady w reżyserii Janusza Wiśniewskiego, a jeśli ktoś woli bardziej komediowy repertuar, to zapraszam do Teatru 6. piętro na sztukę Zagraj to jeszcze raz, Sam Woody'ego Alena. 
 

Artykuł powstał we współpracy z organizatorami Mitsubishi Motors Golf Championship

Źródło: zdjęcie główne: materiał organizatora

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Anthony Mackie

Anthony Mackie

ur. 1978, kończy 41 lat

Alyssa Sutherland

Alyssa Sutherland

ur. 1982, kończy 37 lat

Janusz Gajos

Janusz Gajos

ur. 1939, kończy 80 lat

Aubrey Dollar

Aubrey Dollar

ur. 1980, kończy 39 lat

LisaRaye McCoy

LisaRaye McCoy

ur. 1967, kończy 52 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV