Mitsubishi Golf Championship. Nasze spotkanie z Bartłomiejem Topą i Anną Cieślak.

Mitsubishi Motors Golf Championship to wydarzenie połączone z piknikiem, w którym uczestniczyło aż 300 osób. Na miejscu można było skorzystać z przygotowanych atrakcji, takich jak zabawy, konkursy, jazdy testowe Mitsubishi Eclipse Cross i Outlander oraz przejść kurs golfa pod okiem profesjonalnego trenera.

Mitsubishi Motors Golf Championship to wydarzenie połączone z piknikiem, w którym uczestniczyło aż 300 osób. Na miejscu można było skorzystać z przygotowanych atrakcji, takich jak zabawy, konkursy, jazdy testowe Mitsubishi Eclipse Cross i Outlander oraz przejść kurs golfa pod okiem profesjonalnego trenera.

naEKRANIE

naEKRANIE

Dla nas jako popkulturowego portalu istotna na wydarzeniu była obecność Bartłomieja Topy oraz Anny Cieślak - ambasadorów marki Mitsubishi w Polsce. Na miejscu mogliśmy ich obserwować w otoczeniu innym niż festiwale filmowe, wywiady czy uroczyste premiery. Wszystkiemu towarzyszyła przyjemna, luźna atmosfera, która niewątpliwie udzieliła się obojgu podczas gry w golfa pod okiem trenera. Dla Bartłomieja Topy nie był to pierwszy kontakt z golfem, ale wrócił do gry po dłużej przerwie. To taki moment, kiedy czuć, że Topa nie gra, ale jest bardziej rozluźniony. Wyraźnie czerpał przyjemność z rozgrywki. Nieważne nawet było to, że nie trafiał w dołki z celnością Hawkeye'a z Avengers, bo liczyła się dobra, pozytywna zabawa. Natomiast dla Anny Cieślak to był pierwszy kontakt z golfem i gdy wbijała piłeczkę, nie kryła ekscytacji. 

Może i nie była to komediowa rozgrywka jak w Golfiarzach z Billem Murrayem czy Farciarz Gilmore z Adamem Sandlerem, ani wyciskająca łzy wzruszenia jak w filmie Nazywał się Bagger Vance z Willem Smithem, ale... trudno odmówić Mitsubishi drygu do tworzenia wydarzeń, które choć nie są mocno osadzone w popkulturze, mają tego ducha znanego z powyższych filmów. Ducha pokazującego, że golf to sport zaskakująco uniwersalny i nawet na swój sposób emocjonujący. 

A do tego dochodzą wspomniane jazdy testowe, które z uwagi na świetną jakość aut zmuszają użytkownika do ciągłego skupienia, bo... tego dnia można było łatwo się zapomnieć i jeździć jak w Szybkich i wściekłych. Na szczęście obyło się bez szaleństw...

Co ciekawe aktorzy nie są ambasadorami Mitsubishi  wyłącznie na papierze. Anna Cieślak na co dzień jeździ modelem ASX i co nie powinno nikogo dziwić, bardzo go sobie chwali.  

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wykorzystali tego momentu, by porozmawiać z aktorami o sprawach zawodowych. Golf może i jest fajnym sportem, ale my o nim za dużo nie wiemy, a ekspertów udawać nie będziemy. Zapytaliśmy więc o to, w jakim projekcie będziemy mogli oglądać niedługo Bartłomieja Topę:

Obecnie kręcimy w Łodzi drugi sezon serialu Ultraviolet, który swoją premierę będzie miał być może jeszcze na jesieni tego roku, ale nie jestem tego pewien. A tak, to niedawno skończyliśmy pracę na planie drugiego sezonu serialu Pod powierzchnią, w którym widzowie zobaczą zupełnie inną twarz mojego bohatera. Mroczniejszą. Już nie będzie taki sympatyczny jak poprzednio. Bardzo mnie ta zmiana cieszy i czekam na reakcję widzów.

Co do Pod powierzchnią to podzielamy entuzjazm Bartłomieja, bo mieliśmy okazję odwiedzić go na planie tego nowego sezonu i faktycznie, zaskoczy on widzów.

A w czym zobaczymy Annę Cieślak?

Pozostaję wierna serialowi Na Wspólnej, bo pracuję tam ze wspaniałą ekipą. I mówię tutaj zarówno o aktorach, z którymi gram, jak i o tych, którzy pracują na to, by ta produkcja tak dobrze wyglądała. Z dumą patrzę, jak dorastają moje serialowe dzieci. Moja przyszywana, serialowa córka poszła właśnie do szkoły filmowej w Łodzi. Widzę w niej siebie w jej wieku. Na co dzień gram w Teatrze Polskim, gdzie niedługo rusza premiera sztuki Dziady w reżyserii Janusza Wiśniewskiego, a jeśli ktoś woli bardziej komediowy repertuar, to zapraszam do Teatru 6. piętro na sztukę Zagraj to jeszcze raz, Sam Woody'ego Alena. 
 

Artykuł powstał we współpracy z organizatorami Mitsubishi Motors Golf Championship

Źródło: zdjęcie główne: materiał organizatora

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV