Przeczytaj w weekend

Najlepsze filmy na letni wieczór. Sprawdźcie nasze propozycje

Dobry film może urozmaicić beztroski letni wieczór, a takich przed nami jeszcze bardzo wiele. W dzisiejszym zestawieniu zaproponuję Wam najfajniejsze tytuły, które najlepiej ogląda się właśnie wakacjami.

Dobry film może urozmaicić beztroski letni wieczór, a takich przed nami jeszcze bardzo wiele. W dzisiejszym zestawieniu zaproponuję Wam najfajniejsze tytuły, które najlepiej ogląda się właśnie wakacjami.

Wakacje to idealna pora na to, by zapoznać się z ciekawymi filmami bądź przypomnieć sobie te, które można oglądać do znudzenia. Letnie wieczory –  czy to w samotności, czy ze znajomymi – dobrze jest urozmaicić przyjemnym filmem, który będzie się śledziło z czystą przyjemnością. Relaks wakacyjny to także odpoczynek psychiczny, zatem tym razem darujmy produkcje skomplikowane, psychologiczne, czy wymagające i postawmy po prostu na dobrą zabawę i dobry humor. Zapraszam do zapoznania się z moimi propozycjami i zachęcam do podzielenia się własnymi w komentarzach.

Grown Ups

Świetna komedia z doborową obsadą. Adam Sandler, Kevin James, David Spade, Chris Rock i Rob Schneider wcielają się w zaprzyjaźnionych panów po czterdziestce. Znają się od dziecka i mają na wspólnym koncie wiele przygód. Po wielu latach zdarza się tak, że ponownie mogą spędzić razem trochę czasu, zatem udają się wraz z rodzinami na weekend do głuszy. Zainspirowani echem przeszłości, postanawiają nauczyć swoje pociechy zabaw z własnego dzieciństwa, co prowadzi do szeregu komicznych sytuacji.

Kingsman: The Secret Service

Ekranizacja komisków Marka Millara. Choć film obfituje w akcję i bijatyki, emanuje niezwykłą klasą i dostojnością. Głównymi bohaterami są brytyjscy dżentelmeni, którzy działają w służbach specjalnych. Pewnego dnia jeden z nich nawiązuje kontakt z nowicjuszem Eggsym, przysięgając sobie, że zrobi z niego prawdziwego agenta. Angielski humor, świetne, widowiskowe sceny, niebanalna intryga i bardzo dobra rozrywka – wszystko to czyni z filmu absolutny must see. W październiku ukaże się kontynuacja pod tytułem Kingsman: The Golden Circle.

Jumanji

Kultowy film przygodowy z lat 90. Opowiada o mężczyźnie, który przed laty został wciągnięty przez niezwykłą grę planszową. W niebezpiecznym i tajemniczym świecie przyszło mu spędzić 26 lat, aż pewnego razu gra trafia w ręce kolejnych pokoleń. Rodzeństwo Judy i Peter odnajdują Alana Parrisha i usiłują zrobić wszystko, by powrócić do rzeczywistego świata. Świetna rola Robina Williamsa. Film doczeka się swojego sequela, w którym wystąpią między innymi Dwayne Johnson i Joe Black.

Shrek

Nie ma chyba nikogo, kto nie widział Shreka. A jeśli jednak jest, to powinien szybko nadrobić zaległości. Historia gburowatego zielonego ogra i jego gadającego przyjaciela Osła podbija serca widzów niezależnie od wieku, a świetna animacja DreamWorks na dobre wpisała się do kart kinematografii i doczekała kilku sequeli. Idealna propozycja na lato – kiedy najlepiej zanurzyć się w baśniowym świecie, jeśli nie niezobowiązującego wakacyjnego wieczora?

Sinister

Teraz coś z nieco innej bajki. Jeśli macie ochotę poczuć dreszczyk przerażenia, polecam Sinister z Ethanem Hawke. Historia skupia się na pisarzu, który wraz z rodziną wprowadza się do nowego domu. Odnajduje tam tajemnicze nagrania, przedstawiające śmierci poprzednich mieszkańców rezydencji. Usiłując zgłębić tę tajemnicę, mężczyzna budzi ogromne zło i cała rodzina znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Film jest naprawdę dobry i trzyma w napięciu. Pogaście wszystkie światła, ustawcie dobry dźwięk i przygotujcie się na strach!

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Hayley Atwell

Hayley Atwell

ur. 1982, kończy 38 lat

Lily James

Lily James

ur. 1989, kończy 31 lat

Barbara Mularczyk

Barbara Mularczyk

ur. 1984, kończy 36 lat

Wojciech Mecwaldowski

Wojciech Mecwaldowski

ur. 1980, kończy 40 lat

Marshall Allman

Marshall Allman

ur. 1984, kończy 36 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV