Repertuar kin Nowość Program TV
 

Najlepsze gry na Dzień Dziecka

Już wkrótce Dzień Dziecka. Z tej okazji przyglądamy się grom wideo, w które można bez obaw zagrać z dziećmi i młodzieżą.

Kirby Star Allies

Nowy Kirby to gra pod wieloma względami inna od poprzedniczek. Przede wszystkim duży nacisk położono tutaj na zabawę w kooperacji, a sam poziom trudności jest zdecydowanie niższy niż wcześniej. Dla wielu osób może być to sporą wadą, jednak dzięki temu gra idealnie nadaje się dla młodszych graczy, a także fantastycznie sprawdzi się we wspólnej zabawie rodziców z dziećmi. Dzięki temu jest to jedna z najlepszych propozycji na dzień dziecka.

Minecraft

Chociaż od premiery tej gry minęło już sporo czasu, to nadal jest ona rozwijana przez nową zawartość. Trudno też znaleźć drugi taki tytuł, który rozbudza kreatywność zarówno młodych, jak i starszych graczy. Minecraft nie bez powodu stał się światowym fenomenem – to tytuł o prostej grafice, ale ogromnych możliwościach, w którym limitem jest jedynie wyobraźnia gracza. Pod tym względem przypomina on wirtualną wersję klocków LEGO, gdzie możemy stworzyć niemal wszystko. Od prostych budowli po całe miasta.

Gry LEGO

Dobrym pomysłem na dzień dziecka są również wszelkiego rodzaju gry LEGO. Rozgrywka w każdej z nich wygląda bardzo podobnie i stanowi połączenie platformówki z elementami logicznymi oraz – naturalnie – budowaniem obiektów z klocków. Wybór jest ogromny – od gier z akcją w uniwersum Harry’ego Pottera, przez Gwiezdne Wojny, aż po produkcje z superbohaterami Marvela czy DC Comics. Każda z tych gier oferuje tez możliwość zabawy w lokalnej kooperacji.

Mario Kart 8: Deluxe

Jeśli zamiast kooperacji wolicie rywalizację przy jednym ekranie to trudno znaleźć lepszą produkcję niż Mario Kart 8: Deluxe. Ulepszona wersja wyścigów z Wii U to mnóstwo postaci, tras i różnorodnych trybów gry, które zapewniają świetną zabawę zarówno solo, jak i podczas rozgrywki wieloosobowej, tak lokalnej, jak i sieciowej. Dla młodszych graczy przygotowano tutaj specjalny tryb jazdy z asystą, dzięki któremu jazda jest zdecydowanie łatwiejsza do opanowania.

FIFA 18

Piłka nożna to bardzo popularny sport w naszym kraju, a zarazem jedna z tych pasji, którą rodzice często dzielą z dziećmi. Każda odsłona serii EA Sports to bardzo przystępne, a zarazem grywalne produkcje, które oferują mnogość trybów rozgrywki – zarówno do samodzielnej zabawy, w tym również w fabularnym trybie Podróży, jak i wspólnej gry.

Źródło: fot. WBIE
Strony: 12

 

Najlepsze z 24h

Aleksander Mazanek
-

Cyberpunk 2077 – twitterowy żart genderowy…

Tożsamość płciowa jest czymś, na co środowisko LGBTQ+ jest bardzo czułe. Tym razem przekonał się…

Paweł Krzystyniak
-

Stworzenia z World of Warcraft jak…

Pochodząca z Rosji artystka tworzy piękne rzeźby, które przedstawiają smoki, zwierzęta i potwory znane z…

Adam Siennica
-

W końcu jest czaszka. Nowe zdjęcia…

Zdjęcia do 2. sezonu Punishera zakończyły się w ubiegłym tygodniu. Do sieci jednak trafiły kolejne…

Adam Siennica
-

Najlepsze seriale animowane Disneya. Jakie bajki…

Seriale animowane Disneya swego czasu były najpopularniejszymi tytułami na małym ekranie. Z perspektywy czasu widać,…

Adam Siennica
Plotka
-

Kiedy zdjęcia do serialu Wiedźmin? Jest…

Portal Discussing Film twierdzi, że dowiedział się, kiedy rozpoczną się zdjęcia do serialu Wiedźmin Netflixa.

Paweł Krzystyniak
-

Na gameplay z Cyberpunk 2077 jeszcze…

Słowa jednego z deweloperów pracujących nad gra Cyberpunk 2077 nie pozostawiają wątpliwości. Na publiczną prezentację…

Co o tym sądzisz?