Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Najlepsze gry na Dzień Dziecka

Już wkrótce Dzień Dziecka. Z tej okazji przyglądamy się grom wideo, w które można bez obaw zagrać z dziećmi i młodzieżą.

Już wkrótce Dzień Dziecka. Z tej okazji przyglądamy się grom wideo, w które można bez obaw zagrać z dziećmi i młodzieżą.

Kirby Star Allies

Nowy Kirby to gra pod wieloma względami inna od poprzedniczek. Przede wszystkim duży nacisk położono tutaj na zabawę w kooperacji, a sam poziom trudności jest zdecydowanie niższy niż wcześniej. Dla wielu osób może być to sporą wadą, jednak dzięki temu gra idealnie nadaje się dla młodszych graczy, a także fantastycznie sprawdzi się we wspólnej zabawie rodziców z dziećmi. Dzięki temu jest to jedna z najlepszych propozycji na dzień dziecka.

Minecraft

Chociaż od premiery tej gry minęło już sporo czasu, to nadal jest ona rozwijana przez nową zawartość. Trudno też znaleźć drugi taki tytuł, który rozbudza kreatywność zarówno młodych, jak i starszych graczy. Minecraft nie bez powodu stał się światowym fenomenem – to tytuł o prostej grafice, ale ogromnych możliwościach, w którym limitem jest jedynie wyobraźnia gracza. Pod tym względem przypomina on wirtualną wersję klocków LEGO, gdzie możemy stworzyć niemal wszystko. Od prostych budowli po całe miasta.

Gry LEGO

Dobrym pomysłem na dzień dziecka są również wszelkiego rodzaju gry LEGO. Rozgrywka w każdej z nich wygląda bardzo podobnie i stanowi połączenie platformówki z elementami logicznymi oraz – naturalnie – budowaniem obiektów z klocków. Wybór jest ogromny – od gier z akcją w uniwersum Harry’ego Pottera, przez Gwiezdne Wojny, aż po produkcje z superbohaterami Marvela czy DC Comics. Każda z tych gier oferuje tez możliwość zabawy w lokalnej kooperacji.

Mario Kart 8: Deluxe

Jeśli zamiast kooperacji wolicie rywalizację przy jednym ekranie to trudno znaleźć lepszą produkcję niż Mario Kart 8: Deluxe. Ulepszona wersja wyścigów z Wii U to mnóstwo postaci, tras i różnorodnych trybów gry, które zapewniają świetną zabawę zarówno solo, jak i podczas rozgrywki wieloosobowej, tak lokalnej, jak i sieciowej. Dla młodszych graczy przygotowano tutaj specjalny tryb jazdy z asystą, dzięki któremu jazda jest zdecydowanie łatwiejsza do opanowania.

FIFA 18

Piłka nożna to bardzo popularny sport w naszym kraju, a zarazem jedna z tych pasji, którą rodzice często dzielą z dziećmi. Każda odsłona serii EA Sports to bardzo przystępne, a zarazem grywalne produkcje, które oferują mnogość trybów rozgrywki – zarówno do samodzielnej zabawy, w tym również w fabularnym trybie Podróży, jak i wspólnej gry.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: fot. WBIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV