Netflix, HBO GO, player.pl – gdzie najlepsze nowości filmowe? [styczeń 2019]

W styczniu platformy VOD mają do zaoferowania kolejne, interesujące produkcje filmowe. Oto najciekawsze z nich. Wszystkie możecie sprawdzić natomiast w naszej porównywarce VOD pod adresem vod.naekranie.pl.

W styczniu platformy VOD mają do zaoferowania kolejne, interesujące produkcje filmowe. Oto najciekawsze z nich. Wszystkie możecie sprawdzić natomiast w naszej porównywarce VOD pod adresem vod.naekranie.pl.

W pierwszym miesiącu Nowego Roku na kinomaniaków, którzy uwielbiają domowe seanse platformy VOD takie jak HBO GO, Player.pl czy Netflix przygotowały kolejne interesujące produkcje w swojej ofercie. Znajdzie się coś dla każdego, nieważne, czy jesteście fanami science-fiction, widowisk superbohaterskich czy horrorów. Oto 10 najciekawszych filmów, które swoją premierę na serwisach VOD będą mieć w styczniu. Natomiast wszystkie filmy z bibliotek najpopularniejszych platform VOD w naszym kraju możecie sprawdzić w naszej porównywarce vod.naekranie.pl.

A Quiet Place

Uznany zeszłoroczny horror w reżyserii Johna Krasinskiego, który zarazem gra główną rolę w projekcie razem ze swoją żoną, Emily Blunt. Akcja rozgrywa się na spokojnej farmie, gdzie pewna rodzina żyje w absolutnym milczeniu. Wiedzą, że każdy dźwięk może obudzić zabójczą nadnaturalną istotę. Niestety przypadkiem dochodzi do drobnego wypadku i zła moc rozpoczyna swój terror. Premiera 13 stycznia na HBO GO.

Justice League

Widowisko od Warner Bros, w którym spotykają się najbardziej znani bohaterowie uniwersum DC. Batman zbiera drużynę herosów, aby powstrzymać demonicznego Steppenwolfa przed zebraniem trzech Mother Boxes i zniszczeniem Ziemi. Film już dostępny na HBO GO.

Brexit

Dramat polityczny, który skoncentruje się na zakulisowych działaniach Dominica Cummingsa, który stał na czele kampanii Vote Leave i doprowadził do zaskakujących wyników referendum, które oznaczało wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. W roli głównej Benedict Cumberbatch. Premiera 7 stycznia na HBO GO.

Hereditary

Produkcja uznawana w wielu rankingach za najlepszy film 2018 roku. Obraz rozpoczyna się w momencie, w którym umiera Ellen, głowa rodziny Grahamów. Po jej śmierci córka kobiety wraz z dziećmi stara się odkryć rodzinne tajemnice, które stają się coraz bardziej przerażające. Razem będą musieli stawić czoła groźnemu losowi, który jest ich dziedzictwem. Premiera 24 stycznia na Player.pl.

Plan B

Zeszłoroczny komediodramat w reżyserii Kingi Dębskiej. Akcja filmu rozgrywa się na kilka dni przed Walentynkami. Dziwnym trafem w życiu każdego z dwójki bohaterów wydarza się wówczas coś nieoczekiwanego. W doborowej obsadzie Kinga Preiss, Marcin Dorociński, Roma Gąsiorowska, Edyta Olszówka, Krzysztof Stelmaszyk, Małgorzata Gorol, Adam Cywka i Rory Keenan. Premiera 2 stycznia na Player.pl.

Juliusz

Fabuła filmu skupia się na życiu przeciętnego nauczyciela plastyki, którego największym utrapieniem jest wiecznie imprezujący ojciec. Starszy mężczyzna jest artystą malarzem, jednak nie zamierza zaprzestać szalonego stylu życia nawet po drugim zawale. Syn szuka więc innych sposobów, by wpłynąć na postawę ojca. Wszystko zmienia się, gdy pojawia się beztroska pani weterynarz, która przyciągnie za sobą mnóstwo różnych problemów. W obsadzie między innymi Wojciech Mecwaldowski i Jan Peszek. Premiera 25 stycznia na Player.pl.

John Wick

Uznany film akcji z 2014 roku. Keanu Reeves wciela się w nim w tytułowego, emerytowanego zabójcę na zlecenie, który powraca, aby zemścić się na synu szefa rosyjskiej mafii. Premiera 7 stycznia na Netflix.

Moon

Film Duncana Jonesa. Głównym bohaterem produkcji jest Sam Bell, pracownik bazy księżycowej Sarang firmy Lunar Industries, gdzie nadzoruje ekstrakcję helu-3 potrzebnego do produkcji energii na Ziemi. Jego trzyletni kontrakt dobiega końca za dwa tygodnie. Baza Sarang w której stacjonuje jest w większości zautomatyzowana, a jego jedynym towarzyszem jest robot GERTY zaopatrzony w sztuczną inteligencję. Ze względu na błąd satelity komunikacyjnego nie ma on stałego kontaktu z Ziemią. Naprawa satelity nie jest jednak priorytetem firmy Lunar Industries. Sam zaczyna on dostawać halucynacji. Premiera 7 stycznia na Netflix.

Captain Fantastic

Bardzo dobry film z Viggo Mortensenem w roli głównej. Wciela się on w ojca sześciorga dzieci, który samotnie wychowuje je w oddaleniu od cywilizacji, wymagając od nich bardzo wiele na polu fizycznym i intelektualnym. Gdy zostaje zmuszony do opuszczenia domu, udaje się w podróż, która podważy jego pomysł na bycie rodzice i przyniesie mu sporo wątpliwości w tej kwestii. Premiera 10 stycznia na Netflix.

Wonder Woman

Widowisko DC od Warner Bros, które opowiada historię wojowniczej Księżniczki Amazonek. Postanawia ona opuścić swój dom, aby pomóc w walce na wojennym froncie. Tak staje się znaną z komiksów bohaterką.Premiera 12 stycznia na Netflix.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV