Repertuar kin Nowość Program TV

Netflix, HBO GO, player.pl – gdzie najlepsze nowości filmowe? [styczeń 2019]

W styczniu platformy VOD mają do zaoferowania kolejne, interesujące produkcje filmowe. Oto najciekawsze z nich. Wszystkie możecie sprawdzić natomiast w naszej porównywarce VOD pod adresem vod.naekranie.pl.

W pierwszym miesiącu Nowego Roku na kinomaniaków, którzy uwielbiają domowe seanse platformy VOD takie jak HBO GO, Player.pl czy Netflix przygotowały kolejne interesujące produkcje w swojej ofercie. Znajdzie się coś dla każdego, nieważne, czy jesteście fanami science-fiction, widowisk superbohaterskich czy horrorów. Oto 10 najciekawszych filmów, które swoją premierę na serwisach VOD będą mieć w styczniu. Natomiast wszystkie filmy z bibliotek najpopularniejszych platform VOD w naszym kraju możecie sprawdzić w naszej porównywarce vod.naekranie.pl.

Ciche miejsce

Uznany zeszłoroczny horror w reżyserii Johna Krasinskiego, który zarazem gra główną rolę w projekcie razem ze swoją żoną, Emily Blunt. Akcja rozgrywa się na spokojnej farmie, gdzie pewna rodzina żyje w absolutnym milczeniu. Wiedzą, że każdy dźwięk może obudzić zabójczą nadnaturalną istotę. Niestety przypadkiem dochodzi do drobnego wypadku i zła moc rozpoczyna swój terror. Premiera 13 stycznia na HBO GO.

Liga Sprawiedliwości

Widowisko od Warner Bros, w którym spotykają się najbardziej znani bohaterowie uniwersum DC. Batman zbiera drużynę herosów, aby powstrzymać demonicznego Steppenwolfa przed zebraniem trzech Mother Boxes i zniszczeniem Ziemi. Film już dostępny na HBO GO.

Brexit

Dramat polityczny, który skoncentruje się na zakulisowych działaniach Dominica Cummingsa, który stał na czele kampanii Vote Leave i doprowadził do zaskakujących wyników referendum, które oznaczało wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. W roli głównej Benedict Cumberbatch. Premiera 7 stycznia na HBO GO.

Dziedzictwo. Hereditary

Produkcja uznawana w wielu rankingach za najlepszy film 2018 roku. Obraz rozpoczyna się w momencie, w którym umiera Ellen, głowa rodziny Grahamów. Po jej śmierci córka kobiety wraz z dziećmi stara się odkryć rodzinne tajemnice, które stają się coraz bardziej przerażające. Razem będą musieli stawić czoła groźnemu losowi, który jest ich dziedzictwem. Premiera 24 stycznia na Player.pl.

Plan B

Zeszłoroczny komediodramat w reżyserii Kingi Dębskiej. Akcja filmu rozgrywa się na kilka dni przed Walentynkami. Dziwnym trafem w życiu każdego z dwójki bohaterów wydarza się wówczas coś nieoczekiwanego. W doborowej obsadzie Kinga Preiss, Marcin Dorociński, Roma Gąsiorowska, Edyta Olszówka, Krzysztof Stelmaszyk, Małgorzata Gorol, Adam Cywka i Rory Keenan. Premiera 2 stycznia na Player.pl.

Juliusz

Fabuła filmu skupia się na życiu przeciętnego nauczyciela plastyki, którego największym utrapieniem jest wiecznie imprezujący ojciec. Starszy mężczyzna jest artystą malarzem, jednak nie zamierza zaprzestać szalonego stylu życia nawet po drugim zawale. Syn szuka więc innych sposobów, by wpłynąć na postawę ojca. Wszystko zmienia się, gdy pojawia się beztroska pani weterynarz, która przyciągnie za sobą mnóstwo różnych problemów. W obsadzie między innymi Wojciech Mecwaldowski i Jan Peszek. Premiera 25 stycznia na Player.pl.

John Wick

Uznany film akcji z 2014 roku. Keanu Reeves wciela się w nim w tytułowego, emerytowanego zabójcę na zlecenie, który powraca, aby zemścić się na synu szefa rosyjskiej mafii. Premiera 7 stycznia na Netflix.

Moon

Film Duncana Jonesa. Głównym bohaterem produkcji jest Sam Bell, pracownik bazy księżycowej Sarang firmy Lunar Industries, gdzie nadzoruje ekstrakcję helu-3 potrzebnego do produkcji energii na Ziemi. Jego trzyletni kontrakt dobiega końca za dwa tygodnie. Baza Sarang w której stacjonuje jest w większości zautomatyzowana, a jego jedynym towarzyszem jest robot GERTY zaopatrzony w sztuczną inteligencję. Ze względu na błąd satelity komunikacyjnego nie ma on stałego kontaktu z Ziemią. Naprawa satelity nie jest jednak priorytetem firmy Lunar Industries. Sam zaczyna on dostawać halucynacji. Premiera 7 stycznia na Netflix.

Captain Fantastic

Bardzo dobry film z Viggo Mortensenem w roli głównej. Wciela się on w ojca sześciorga dzieci, który samotnie wychowuje je w oddaleniu od cywilizacji, wymagając od nich bardzo wiele na polu fizycznym i intelektualnym. Gdy zostaje zmuszony do opuszczenia domu, udaje się w podróż, która podważy jego pomysł na bycie rodzice i przyniesie mu sporo wątpliwości w tej kwestii. Premiera 10 stycznia na Netflix.

Wonder Woman

Widowisko DC od Warner Bros, które opowiada historię wojowniczej Księżniczki Amazonek. Postanawia ona opuścić swój dom, aby pomóc w walce na wojennym froncie. Tak staje się znaną z komiksów bohaterką.Premiera 12 stycznia na Netflix.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.