Seriale na lipiec 2019 – nowe tytuły i kolejne sezony

Nastał lipiec, a to oznacza nowe seriale oraz powroty kolejnych sezonów. Co będzie działo się w pierwszy miesiąc wakacji? Zobaczcie koniecznie.

Nastał lipiec, a to oznacza nowe seriale oraz powroty kolejnych sezonów. Co będzie działo się w pierwszy miesiąc wakacji? Zobaczcie koniecznie.

Lipiec pod względem nowości jest bardzo trudno ocenić, choć bez wątpienia warto zwrócić uwagę na seriale The Boys oraz Pennyworth. Jednak podobnie jak w czerwcu, atrakcyjnie zapowiadają się przede wszystkim powroty z 3. sezonem Stranger Things na czele. Subskrybenci Netflixa zobaczą też m.in. finałowy sezon serialu Orange Is the New Black.

Zobaczcie, co jeszcze czeka widzów w lipcu 2019 roku:

NOWE SERIALE - LIPIEC 2019

Hackerville

Hackerville to niemiecko-rumuńska produkcja HBO. Jeden z największych niemieckich banków pada ofiarą hakerskiego ataku. Problem jest jednak taki, że z kont nie znika ani jeden cent. Niemiecka specjalistka od cyberprzestępczości, Lisa Metz, wyrusza do Rumunii, aby zbadać sprawę.

Premiera światowa serialu: 1 lipca, HBO

Designated Survivor: 60 Days

W serialu przywódcy kraju zostają zamordowani w ataku terrorystycznym. Widzowie będą śledzić losy ministra środowiska w Korei Południowej, który musi przeprowadzić swój kraj przez kryzys.

Premiera światowa serialu: 1 lipca, Netflix

Link not found

Jest to nadchodzący serial stacji The CW utrzymany w gatunku science fiction. Akcja rozgrywa się w 2199 roku, a fabuła skupia się na Jax (znana również jako Pandora), która straciła wszystko po śmierci rodziców, ale znajduje nowe życie w Akademii Kosmicznej na Ziemi. Tam, razem z przyjaciółmi, uczyć będzie się ochrony Galaktyki przed zagrożeniami, zarówno ze strony obcych, jak i ludzi.

Premiera serialu w USA: 16 lipca, The CW

Strony:

Źródło: zdjęcie głóne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV