Seriale na sierpień. Nowe tytuły i kolejne sezony

Sierpień to ostatni miesiąc sezonu letniego w świecie seriali. Co ciekawego pojawi się na ekranach? Oto najciekawsze premiery seriali oraz powroty popularnych tytułów.

Sierpień to ostatni miesiąc sezonu letniego w świecie seriali. Co ciekawego pojawi się na ekranach? Oto najciekawsze premiery seriali oraz powroty popularnych tytułów.

Adam Siennica

Adam Siennica

Sierpień to ostatni miesiąc wakacji, w którym jest zdecydowanie mniej tytułów, niż w pozostałych miesiącach. Najgłośniejszą premierą sierpnia jest oczywiście The Defenders Netflixa, poza tym mamy kilka ciekawych tytułów do sprawdzenia. Artykuł standardowo podzieliliśmy na nowe seriale oraz seriale powracające.

NOWE SERIALE

Manhunt: Unabomber

Nowy serial fabularny stacji Discovery opowiada historię prawdziwego seryjnego mordercy, Teda Kaczyńskiego. Będziemy śledzić poczynania FBI w jednym z największych polowań na zabójcę w historii USA. W głównych rolach możemy zobaczyć Sama Worthingtona oraz Paula Bettany'ego. Po recenzjach pierwszego odcinka krytycy zachwyceni. Jest to zamknięta historia na 8 odcinków.

Data premiery w USA: 1 sierpnia

The Sinner

Ciekawie zapowiadający się serial oparty na książce Petry Hammesfahr pod tym samym tytułem. Bohaterką jest młoda matka, która publicznie dokonuje aktu przemocy, ale nie ma pojęcia, dlaczego to zrobiła. Mamy zatem ciągłą fabułę, w której będziemy odkrywać tę tajemnicą. W głównych rolach występują Jessica Biel oraz Bill Pulman.

Data premiery w USA: 2 sierpnia

Mr. Mercedes

Jedna z ciekawszych nowości sierpnia, czyli serial kryminalny oparty na książce Stephena Kinga. Jego twórcą i prowadzącym producentem jest David E. Kelley, który ostatnio odpowiadał za serial Big Little Lies. Bohaterem jest emerytowany detektyw (w tej roli Brendan Gleeson), dręczony listami i mailami od mordercy. Rozpoczyna więc swoją prywatną krucjatę przeciwko oprawcy. Dobry twórca, świetny aktor i ciekawy materiał na mocny serial. Może się udać.

Data premiery w USA: 9 sierpnia

Atypical

Nawet, gdy Netflix robi komedię, nie boi się poruszać tematów poważnych i nietypowych. Oto mroczna komedia o dorastaniu, której bohaterem jest 18-letni chłopak z autyzmem. Trudno tworzyć śmieszną historię o osobie autystycznej. Trzeba znać umiar, by nie przegiąć i nikogo nie urazić. Zwiastun zapowiada coś wyjątkowego.

Data premiery w USA i w Polsce: 11 sierpnia

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV