Spider-Man: Daleko od domu – co wyjawia zwiastun filmu MCU? Easter eggi i spekulacje

Zwiastun Spider-Man: Daleko od domu zadebiutował już w sieci. Czas zastanowić się, co mówi on nam o tegorocznej odsłonie MCU.

Zwiastun Spider-Man: Daleko od domu zadebiutował już w sieci. Czas zastanowić się, co mówi on nam o tegorocznej odsłonie MCU.

Pierwszy zwiastun filmu Spider-Man: Daleko od domu pełen jest easter eggów i przeróżnych nawiązań, które wyjawiają wiele szczegółów na temat tegorocznej odsłony MCU. Składa się jednak tak, że istotną część tych elementów poznaliśmy już z wypowiedzi twórców i członków obsady; postanowiliśmy je więc teraz uszeregować. Skupiliśmy się m.in. na motywacjach niektórych postaci czy zaznajomieniu Was z historią Elementals, złoczyńców pokazanych w materiale. Trzeba bowiem w tym miejscu podkreślić, że w komiksach w skład tej grupy wchodzili Hellfire (Ogień), Hydron (Woda), Magnum (Ziemia) i Zephyr (Powietrze) - wideo z kolei może sugerować, że Marvel stworzył nowe wariacje postaci, opierając się na innych antagonistach. Sam trailer otwiera również pole do licznych spekulacji - zobaczcie sami:

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV