Spider-Man: Daleko od domu – zwiastun filmu MCU. Pajączek powraca

Spider-Man: Daleko od domu to wchodząca w skład MCU kontynuacja ostatniego filmu o Pajączku. Zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji.

Spider-Man: Daleko od domu to wchodząca w skład MCU kontynuacja ostatniego filmu o Pajączku. Zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji.

Spider-Man: Daleko od domu to tegoroczny film MCU, będący jednocześnie kontynuacją produkcji Spider-Man: Homecoming. Tym razem Peter Parker zmierzy się z nowym przeciwnikiem, Mysterio. W obsadzie znaleźli się między innymi Tom Holland, Zendaya i Jake Gyllenhaal, a za kamerą stoi Jon Watts, reżyser poprzedniej części.

W sieci w końcu pojawił pierwszy zwiastun produkcji, który niedawno został zapodziewany przez Toma Hollanda.

Zobaczcie wideo:

Międzynarodowa wersja zwiastuna ma inne sceny! Zobaczcie z polskimi napisami:

Na początku galerii do zobaczenia oficjalny plakat:

Spider-Man: Daleko od domu - premiera 5 lipca 2019 roku.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV