Super Bowl 2019: spoty filmowe. Obejrzyj je wszystkie [lista aktualizowana]

Super Bowl 2019 to największe wydarzenie telewizyjne roku. Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego co roku ogląda ponad 100 mln Amerykanów, więc największe studia filmowe wydają miliony, by promować tam nadchodzące superprodukcje.

Super Bowl 2019 to największe wydarzenie telewizyjne roku. Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego co roku ogląda ponad 100 mln Amerykanów, więc największe studia filmowe wydają miliony, by promować tam nadchodzące superprodukcje.

Super Bowl 2019 odbył się w nocy czasu polskiego z 3 na 4 lutego 2019 roku. Podczas emisji telewizyjnej w USA zostały pokazane spoty oraz zwiastuny wielu hollywoodzkich superprodukcji, które zebraliśmy dla Was w jednym miejscu. Są to materiały promocyjne specjalnie przygotowane na finał Super Bowl.

Rekordowy Super Bowl

W 2019 roku koszt zakupu 30-sekundowego spotu podczas finału rozgrywek futbolu amerykańskiego kosztował 5,25 mln dolarów (wychodzi to mniej więcej 175 tysięcy dolarów za sekundę). Jest to największa kwota w historii finałów Super Bowl. Dla porównania w ubiegłym roku cena wynosiła 5,2 mln dolarów, a w 2014 roku było to 4,2 mln dolarów. Idąc dalej można dostrzec, że przez dekadę cena zwiększyła się dwukrotnie - w 2008 roku wynosiła ona 2,69 mln dolarów za 30 sekundowy spot. Natomiast podczas pierwszego Super Bowl w 1967 roku kosztowały od 37,500 dolarów do 42,500 dolarów. Cena po raz pierwszy przekroczyła milion dolarów w 1995 roku i wynosiła 1,15 mln dolarów.

Super Bowl 2019 - reklamy wyemitowane podczas finału meczu futbolu. Obejrzyj je wszystkie

Według firmy analitycznej studia filmowe promujące się na Super Bowl 2019 są świadome, że zyskają świadomość konsumentów na czas 30 sekund lub minuty (tyle przeważnie wykupują). Dlatego każdy spot jest udostępniany w sieci i zyskuje o wiele większą popularność niż zwykłe filmy reklamowe. Właśnie z uwagi na powiązanie z Super Bowl.

Super Bowl 2019 - spoty filmowe:

Hanna

Hanna (z polskim akcentem!) to serial platformy Amazon oparty na filmie pod tym samym tytułem. Jest to historia młodej dziewczyny (Esme Creed-Miles), która została wychowana na odludziu w Europie Wschodniej. Jej umiejętności są poddane testowi, gdy odkrywa, że agenci CIA porwali jej ojca (Joel Kinnaman). Część fabuły ma rozgrywać się w Polsce i tam w jednej z ról zobaczymy Joannę Kulig.

Avengers: Koniec gry

30-sekundowy spot z nowymi scenami z filmu. Premiera w kwietniu.

Kapitan Marvel

Pierwszy solowy film o superbohaterce MCU. Premiera w marcu.

Toy Story 4

Spot Super Bowl oczekiwanej kontynuacji serii animowanej Pixara. Premiera w czerwcu.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV