#zostanwdomu i graj! Lista gier na konsole i komputer

Przygotowaliśmy zestawienie gier na konsole oraz pecety, które umilą nam czas podczas izolacji w trakcie epidemii koronawirusa. Zobacz, w co warto zagrać dla zabicia czasu.

Przygotowaliśmy zestawienie gier na konsole oraz pecety, które umilą nam czas podczas izolacji w trakcie epidemii koronawirusa. Zobacz, w co warto zagrać dla zabicia czasu.

W tym zestawieniu przedstawiamy po pięć tytułów z najpopularniejszych platform, które przykują was do ekranów na długie godziny. Rozsiądźcie się wygodnie, chwyćcie pady (albo myszki) i wskoczcie do gry!

Gry na kwarantannę - Nintendo Switch

Król grania mobilnego może być tylko jeden. I nie jest nim ani Android, ani iOS. To Nintendo Switch wyznacza standardy w branży kieszonkowych konsol, a my wybraliśmy pięć tytułów, które uprzyjemnią wam granie w łóżku bądź wygodnym fotelu podczas kwarantanny.

Ring Fit Adventure

Powiedzmy sobie szczerze – siedzenie w domu raczej nie sprzyja dbaniu o kondycję. Jeśli nie chcecie rezygnować z aktywności fizycznej, to z pomocą przychodzi Ring Fit Adventure, czyli wyjątkowe połączenie gry RPG oraz… fitnessu. Nawet stosunkowo krótkie, kilkunastominutowe sesje potrafią solidnie zmęczyć – szczególnie na wyższych poziomach trudności. To świetna alternatywa dla siłowni czy biegania na zewnątrz.

Ring Fit Adventurefot. Nintendo

Super Mario Maker 2

Rozgrywka oferowana przez serię Mario jest ponadczasowa i nawet po wielu latach od premiery potrafi sprawiać sporo frajdy. Super Mario Maker 2 wynosi ją jednak na zupełnie nowy poziom, dzięki oddaniu w ręce graczy potężnego, a przy tym też intuicyjnego narzędzia do tworzenia własnych etapów. Dzięki temu udało się stworzyć tytuł, który jest w stanie zapewnić setki czy nawet tysiące godzin świetnej zabawy – niezależnie od tego, czy preferujecie twórczą działalność, czy też zostaniecie przy graniu w poziomy stworzone przez innych.

Super Mario Maker 2fot. Nintendo

Fire Emblem: Three Houses

Fire Emblem: Three Houses to jedna z najlepiej ocenianych gier 2019 roku. Jest to jednak też tytuł, który wymaga poświęcenia mu naprawdę wielu godzin. Ukończenie tylko jednej z trzech fabularnych kampanii zajmuje około 40-50 godzin. Nie będzie to jednak czas zmarnowany, bo ta dostępna na Nintendo Switch produkcja oferuje nie tylko świetną, taktyczną rozgrywkę, ale też ciekawych bohaterów, których poznajemy wraz z postępami w zabawie.

Fire Emblem: Three Housesfot. Nintendo

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

To jedna z najlepiej ocenianych gier w historii i zarazem tytuł bardzo elastyczny – można ukończyć go w zaledwie kilkadziesiąt minut, ale też i spędzić przy nim dziesiątki godzin. Deweloperzy zadbali o to, by wirtualne Hyrule było miejscem pełnym atrakcji. W The Legend of Zelda: Breath of the Wild na każdym kroku znajdziecie obozy przeciwników, poukrywane sekrety czy kapliczki z łamigłówkami do rozwiązania, przez co nie sposób jest się tutaj nudzić.

The Legend of Zelda: Breath of the Wildfot. Nintendo

Animal Crossing: New Horizons

W Animal Crossing: New Horizons gracze trafiają na egzotyczną wyspę i otrzymują niemal całkowitą swobodę: mogą oddać się relaksowi, rozbudowywać swój dom i jego okolice, a także zająć się kolekcjonowaniem i wytwarzaniem przedmiotów i nawiązywaniem relacji z innymi postaciami. Jedno jest pewne – gra, tak jak i poprzednie części tej popularnej serii, zapewni wiele godzin dobrej zabawy osobom w każdym wieku.

Animal Crossing: New Horizonsfot. Nintendo
Strony:

Źródło zdjęcia głównego: SIE

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ben Mendelsohn

Ben Mendelsohn

ur. 1969, kończy 51 lat

Cobie Smulders

Cobie Smulders

ur. 1982, kończy 38 lat

Matthew Goode

Matthew Goode

ur. 1978, kończy 42 lat

Jennie Garth

Jennie Garth

ur. 1972, kończy 48 lat

Alec Baldwin

Alec Baldwin

ur. 1958, kończy 62 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV