Ryan Gosling

Ryan Gosling
 • Data urodzenia:

  12 listopada 1980 (38)
 • Miejsce urodzenia:

  London, Kanada
 • Narodowość:

  Kanadyjczyk
 • Wzrost:

  184 cm
 • Zawód:

  Aktor, muzyk, reżyser
 • Bio:

  Ryan Gosling edukował się w Gladstone Public School, Cornwall Collegiate and Vocational School i Lester B. Pearson High School. Debiutował w 1995 roku rolą Jamie'ego Leary'ego w serialu telewizyjnym pt.: Czy boisz się ciemności?. W 2012 roku był dwukrotnie nominowany do Złotego Globu za role w  filmach takich jak The Ides of March oraz Crazy, Stupid, Love. Za kreację Sebastiana w obrazie pt.: La La Land w 2017 roku został nagrodzony Złotym Globem i otrzymał nominację do Oscara.

W obsadzie (29)

W obsadzie (1)

Produkcje (2)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV