Przeczytaj w weekend

Gwiezdne wojny: Wojny klonów (2008)

Star Wars: The Clone Wars

Gwiezdne wojny: Wojny klonów

Star Wars: The Clone Wars - film osadzony jest w świecie Gwiezdnych wojen, opowiadający o wydarzeniach rozgrywających się podczas Wojen klonów. Film jest wstępem do serialu o tym samym tytule [link id=12418]Star Wars: The Clone Wars[/link] Akcja filmu rozgrywa się pomiędzy Atakiem klonów ( [link id=3544]Gwiezdne Wojny - Atak Klonów[/link] ) a Zemstą Sithów ( [link id=3472]Gwiezdne Wojny - Zemsta Sithów[/link] ). Film opowiada o Anakinie Skywalkerze i jego padawance, Ahsoce Tano i o tym jak Mroczny Lord Sithów Darth Sidious oraz jego uczeń Darth Tyranus wcielają w życie plan mający na celu obrócenie klanów Huttów (na czele z Jabbą) przeciwko Jedi i Republice. W produkcji pojawiają się także mistrz Obi-Wan Kenobi i Yoda.

Trailery i materiały wideo

Star Wars: The Clone Wars - trailer

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Zobacz w kinach

Brak emisji w mieście

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Helena Bonham Carter

Helena Bonham Carter

ur. 1966, kończy 53 lat

Bartłomiej Topa

Bartłomiej Topa

ur. 1967, kończy 52 lat

Nicki Aycox

Nicki Aycox

ur. 1975, kończy 44 lat

Elisabeth Harnois

Elisabeth Harnois

ur. 1979, kończy 40 lat

Maciej Bochniak

Maciej Bochniak

ur. 1984, kończy 35 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV