Keep Talking and Nobody Explodes (2015)

Keep Talking and Nobody Explodes

W Keep Talking and Nobody Explodes jeden z graczy zostaje uwięziony w pokoju z bombą, którą musi rozbroić, zanim timer zejdzie do zera. Pozostali gracze wcielają się w ekspertów ds. rozbrajania ładunków wybuchowych: dostają do ręki papierową instrukcję, z pomocą której instruują sapera, co powinien zrobić, aby zneutralizować bombę. Jest tylko jeden problem: ładunek widzi wyłącznie saper a instrukcję eksperci. Kluczem do zwycięstwa jest szybka i klarowna komunikacja pomiędzy graczami.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV