Przeczytaj w weekend

Joanna Kulig

Joanna Kulig
 • Data urodzenia:

  24 czerwca 1982 (36)
 • Miejsce urodzenia:

  Krynica-Zdrój, Polska
 • Narodowość:

  Polka
 • Zawód:

  aktorka
 • Bio:

  Joanna Kulig to urodzona 24 czerwca 1982 w Krynicy-Zdroju polska aktorka filmowa, serialowa i teatralna, a także wokalistka. Joanna jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Aktorka związana jest z Teatrem Starym w Krakowie. Występowała m.in. w programach muzycznych takich jak Idol i Szansa na sukces. Jest żoną reżysera i scenarzysty Macieja Bochniaka.

W obsadzie (22)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV