2. sezon 1923 ma być „ogromny” i „epicki”. Rodzina Duttonów będzie walczyć o przetrwanie i podróżować
Pojawiły się nowe informacje w sprawie 2. sezonie 1923. Helen Mirren i Harrison Ford zapowiadają ogromną skalę i trudności, z jakimi przyjdzie zmierzyć się bohaterom.
Pojawiły się nowe informacje w sprawie 2. sezonie 1923. Helen Mirren i Harrison Ford zapowiadają ogromną skalę i trudności, z jakimi przyjdzie zmierzyć się bohaterom.

Helen Mirren i Harrison Ford – ekranowi Cara i Jacob Dutton –wypowiedzieli się na temat 2. sezonu 1923. W rozmowie z portalem Entertainment Weekly zapowiedzieli, że w nowej części prequela Yellowstone bohaterowie będą odkrywać zupełnie nowy horyzonty i walczyć o przetrwanie.
2. sezon 1923 ma być „ogromny” i „epicki”
Pomimo wielu mil dzielących rodzinę Duttonów w 2. sezonie 1923 i tej wielkiej skali, aktorka zapewnia, że twórca nie zapomniał o tym, by rozwinąć indywidualne historie bohaterów.

Harrison Ford o problemach rodziny Duttonów
1. sezon 1923 zakończył się tak, że wiele postaci musiało wyruszyć w swoje strony i się rozdzielić. Rozstanie ze Spencerem jest wyjątkowo trudne dla Cary i Jacoba, którzy próbują utrzymać rodzinę na powierzchni mimo trudności finansowych i brutalnej zimy.
1923 - zdjęcia z 2. sezonu
Czekacie na kolejny sezon prequela Yellowstone? Dajcie znać!
Źródło: ew.com



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1967, kończy 58 lat
ur. 1959, kończy 66 lat
ur. 1985, kończy 40 lat
ur. 1995, kończy 30 lat
ur. 1983, kończy 42 lat

