8. sezon The Walking Dead już 23 października na FOX

Premiera 8. sezonu The Walking Dead rozpocznie się od jubileuszowego odcinka numer 100. W Polsce dzień po USA.

Premiera 8. sezonu The Walking Dead rozpocznie się od jubileuszowego odcinka numer 100. W Polsce dzień po USA.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  the walking dead 

Z oficjalnych informacji niewiele wiadomo o 8. sezonie The Walking Dead. Wszystko jest trzymane w tajemnicy. Twórcy zapowiada, że setny odcinek będzie bardzo wyjątkowy dla tego serialu.

Pod treścią newsa możecie też zobaczyć jubileuszową sesję zdjęciową zrobioną z okazji obchodów setnego odcinka.

Emisja w Polsce już 23 października o 22:00 na FOX. Każdy odcinek będzie emitowany w Polsce z niedzieli na poniedziałek o 3:30 w nocy. A potem powtórna emisja wieczorem.

Źródło: materiały prasowe / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV