Przeczytaj w weekend

A Way Out i Battlefield V wkrótce w EA Access? Sugeruje to oficjalna strona usługi

Informacje w sieci wskazują na to, że A Way Out i Battlefield V już niedługo pojawią się w EA Access.

Informacje w sieci wskazują na to, że A Way Out i Battlefield V już niedługo pojawią się w EA Access.

Wygląda na to, że wkrótce biblioteka produkcji dostępnych w ramach EA Access wzbogaci się o kolejne dwie produkcje. Tym razem mają być to A Way Out oraz Battlefield V. Ten pierwszy tytuł to bardzo przyzwoita, w której dwójka graczy (gra przeznaczona jest wyłącznie do zabawy w kooperacji - lokalnie lub w sieci) wciela się w bohaterów starających się uciec z więzienia. Drugiej produkcji raczej nie trzeba nikomu przedstawiać - to kolejna odsłona popularnej serii strzalanek.

Skąd takie podejrzenia? Wszystko za sprawą grafiki, która pojawiła się na oficjalnej stronie usługi. Znajdują się tam właśnie screeny z dwóch wspomnianych powyżej tytułów. Te nie są jednak jeszcze dostępne w ramach usługi, a firma Electronic Arts również niczego oficjalnie nie ujawniła. Można jednak spodziewać się, że stosowna zapowiedź trafi do sieci w najbliższych dniach.

Przebitki z obu tych gier znalazły się też w nowym materiale promującym usługę na konsoli PlayStation 4, gdzie EA Access ma pojawić się w lipcu.

Źródło: vg247.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV