A Way Out - twórcy kooperacyjnej gry zapowiadają nowy projekt

Studio Hazelight Studios, autorzy gry A Way Out, pochwalili się wynikami sprzedaży tego tytułu i zapowiedzieli nowy projekt.

Studio Hazelight Studios, autorzy gry A Way Out, pochwalili się wynikami sprzedaży tego tytułu i zapowiedzieli nowy projekt.

A Way Out to kooperacyjna produkcja dla dwóch osób - zarówno online, jak i na jednej kanapie. Gra nie umożliwia jednak zabawy z losowymi graczami, co sprawia, że oferuje ona unikatowe podejście do rozgrywki. Twórcy ze studia Hazelight oznajmili na Twitterze, że tytuł ten sprzedał się w nakładzie przekraczającym 2 mln egzemplarzy, za co dziękują wszystkim graczom.

Maja oni jeszcze jedną dobrą informację - przekazali, że pracują nad nowym projektem, który również ma być grą nastawioną na kooperację i sprawi, że "oszalejemy".

To dobra informacja, że studio nie kończy działalności, a się rozwija i tworzy kolejny projekt w podobnej konwencji. Poprzedni był grą bardzo udaną, o czym możecie przekonać się z naszej recenzji. Gra dostępna jest również w ramach EA Access, więc jeśli macie wykupioną subskrypcję i macie z kim zagrać, to spieszcie się nadrobić tę wspaniałą przygodę. Tym bardziej, że drugi gracz nie potrzebuje gry, aby móc z Wami cieszyć się opowieścią.

Źródło: twitter.com / fot. EA Originals

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV