AMC wyprodukuje serial o ruchu Black Lives Matter

Według deadline, serial będzie opierał się na bestsellerowej powieści They Can't Kill Us All. Opowiada ona prawdziwą historię.

Według deadline, serial będzie opierał się na bestsellerowej powieści They Can't Kill Us All. Opowiada ona prawdziwą historię.

Lowrey w swojej nagradzanej książce napisał o własnych doświadczeniach obejmujących podejście społeczeństwa do rasizmu, brutalność policji wobec obywateli i narodziny ruchu Black Lives Matter.

Telewizyjna seria będzie opierać się na faktycznych wydarzeniach za pośrednictwem fikcyjnych postaci. Tym samym AMC zmieni nieco swoją ramówkę i doda do niej więcej treści dramatycznych.

Zobacz także: Nowy film Woody’ego Allena z gwiazdorską obsadą. Reżyser nie zwalnia

Serią zajmą się Brad Weston i pisarka LaToya Morgan, którzy będą także producentami wykonawczymi.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV