Marvel’s Spider-Man. Marvel nie chciał śmierci kluczowej postaci

Insomniac Games miało swój zamysł na grę Marvel's Spider-Man, ale od decyzji Marvela zależało to, czy jedna z istotnych postaci zginie.

Insomniac Games miało swój zamysł na grę Marvel's Spider-Man, ale od decyzji Marvela zależało to, czy jedna z istotnych postaci zginie.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Marvel’s Spider-Man to emocjonująca przygoda, która sprawia, że gracz długo jeszcze po zakończeniu zabawy z grą, przeżywa wydarzenia w niej przedstawione. Nie bez przyczyny takich rozważań jest wątek fabularny, w którym ciocia May ginie. Insomniac od początku planowało tak poprowadzić historię i ostatecznie się to udało, ale ten wątek mógł wyglądać zupełnie inaczej. Wszystko było w rękach mocodawców z Domu Pomysłów, którzy sprzeciwiali się takiemu rozwiązaniu.

Jak wyjawił Yuri Lowenthal, aktor głosowy, który podłożył głos pod postać Petera Parkera aka Spider-Mana, Marvel nie chciał, aby wątek cioci May miał taki finał. Dom Pomysłów upierał się przy tym, żeby tę postać pozostawić przy życiu. To w końcu ważna osobistość, ale Insomniac Games naciskało i w końcu developer dopiął swego. Marvel wyraził zgodę na ten krok. Z punktu widzenia historii, to świetna zagrywka, która sprawiła, że fabuła gry nabrała na znaczeniu. Ciocia May dla bohatera gry to istotna postać, bez której śmierć może odbić się w niespodziewany sposób w ewentualnym sequelu gry.

Marvel’s Spider-Man dostępne jest tylko na konsoli PlayStation 4. Gra doczekała się bardzo dobrych ocen oraz trzech dodatków fabularnych, które w całości tworzą nową historię.

 

Źródło: comicbook.com / fot. SIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV