Przeczytaj w weekend

Arrowverse – pojawi się superbohater z serialu z lat 90. Zobacz zaskakujące zdjęcie

Arrowverse w grudniu 2018 roku doczeka się crossovera zatytułowanego Elseworlds. Tam też pojawi się superbohater w swoim kostiumie z popularnego serialu z lat 90. News zawiera spoilery.

Arrowverse w grudniu 2018 roku doczeka się crossovera zatytułowanego Elseworlds. Tam też pojawi się superbohater w swoim kostiumie z popularnego serialu z lat 90. News zawiera spoilery.

Adam Siennica

Adam Siennica

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W Arrowverse od dawna występuje John Wesley Shipp, który wciela się w ojca Barry'ego Allena. Aktor grał postać Flasha w serialu z lat 90. pod tym samym tytułem. Teraz twórcy dali mu szansę powrotu do tej roli. Na nowych zdjęciach z planu widzimy aktora w kostiumie Flasha z tej produkcji sprzed ponad dwóch dekad. Towarzyszą mu Granta Gustin w roli Arrowa, Melissa Benoist jako Supergirl oraz Stephen Amell jako Flash.

Zobaczcie zdjęcia:

Elseworlds to historia opowiadana w trzech serialach: ArrowFlash oraz Supergirl.

Premiera w grudniu.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV