Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Avengers 4 – zwiastun filmu szybciej niż przypuszczaliśmy?

Ten okres zawsze jest gorąco jeśli chodzi o teorie na temat pojawienia się pierwszego zwiastuna nowej części Avengers. Nastąpi to szybciej niż myśleliśmy?

Ten okres zawsze jest gorąco jeśli chodzi o teorie na temat pojawienia się pierwszego zwiastuna nowej części Avengers. Nastąpi to szybciej niż myśleliśmy?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  marvel 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Ostatnio w sieci pojawił się dość przekonujący opis zwiastuna filmu Avengers: Koniec gry. Zrodziło to przypuszczenia, że klip jest już gotowy i tylko czeka na swój odpowiedni moment do publikacji. No właśnie, kiedy mogłoby to nastąpić? Pierwszy zwiastun do filmu Avengers: Wojna bez granic pojawił się pod koniec listopada, zatem to właśnie ten miesiąc zdaje się być najpewniejszym terminem.

Możliwe jednak, że nastąpi to za kilka tygodni i będzie to nie koniec miesiąca, a jego początek. Jeden z użytkowników Twittera poinformował, że Marvel Studios przekazało materiał do przekształcenia go na format IMAX. Jeśli już teraz trwa proces DMR (Digital Media Remastering), to rzeczywiście pojawienie się zwiastuna jest tylko kwestią czasu. Użytkownik na dowód swojej wiadomości podrzucił zdjęcie, na których pokazuje analogiczną sytuację ze zwiastunem do filmu Gwiezdne wojny: ostatni Jedi, który później rzeczywiście pojawił się po kilku tygodniach.

https://twitter.com/ImAFilmEditor/status/1052362352224423937?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1052362352224423937&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.comicbookmovie.com%2Favengers%2Favengers_4%2Fthe-first-avengers-4-teaser-trailer-could-be-with-us-even-sooner-than-expected-a164179

Należy założyć, że to raczej plotka i prawdopodobnie o dniu premiery zwiastuna dowiemy się na dosłownie kilka dni przed. Możemy jednak mieć nadzieję podpartą pewnymi poszlakami, że nastąpi to w przeciągu miesiąca. Film Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

AKTUALIZACJA

Portal Screenrant.com skontaktował się z firmą IMAX, która zdementowała powyższe informacje. Musimy mieć jednak świadomość, że to jest raczej standardowa taktyka w tego typu sytuacjach. Nadchodzącego tygodnie dadzą odpowiedź.

Źródło: comicbook.com/ zdjęcie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV