Przeczytaj w weekend

Avengers: Koniec gry - niektóre kina oferują przerwę w czasie seansu filmu

Avengers: Koniec gry to najnowsze widowisko o przygodach tytułowej drużyny herosów MCU. W sieci pojawiła się informacja dotycząca przerwy w trakcie seansów produkcji.

Avengers: Koniec gry to najnowsze widowisko o przygodach tytułowej drużyny herosów MCU. W sieci pojawiła się informacja dotycząca przerwy w trakcie seansów produkcji.

Widowisko Avengers: Koniec gry można już od dzisiaj oglądać na ekranach polskich kin. W filmie tytułowa drużyna bohaterów MCU postara się odwrócić skutki pstryknięcia Thanosa, które wymazało połowę populacji wszechświata. W obsadzie produkcji znajdują się Chris Evans, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Paul Rudd, Karen Gillan, Don Cheadle, Danai Gurira, Brie Larson, Bradley Cooper i Josh Brolin. Za kamerą stoją Bracia Russo.

Jak podaje portal Comicbook w związku z wyjątkowo długim metrażem produkcji niektóre kina na przykład te w Egipcie, oferują przerwę w czasie seansu.

Natomiast portal IMDb podał, że widowisko MCU znajduje się obecnie na szczycie listy najpopularniejszych filmów w historii. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą dziesiątkę tego zestawienia wraz ze średnią oceną:

  1. Avengers: Koniec gry - 9,3
  2. Skazani na Shawshank - 9,3
  3. Interstellar - 8,6
  4. Avengers: Wojna bez granic - 8,5
  5. Spider-Man Uniwersum - 8,5
  6. Green Book - 8,3
  7. The Professor - 8,3
  8. Bohemian Rhapsody - 8,1
  9. Strażnicy Galaktyki - 8,1
  10. Avengers - 8,1

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV