Avengers, naprzód! Endgame - te zdjęcia to pozycja obowiązkowa dla fana MCU

W sieci pojawiła się kolejna partia zdjęć z Avengers: Endgame - część z nich pochodzi z finałowego starcia pokazanego w filmie MCU.

W sieci pojawiła się kolejna partia zdjęć z Avengers: Endgame - część z nich pochodzi z finałowego starcia pokazanego w filmie MCU.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Avengers: Endgame w box office w skali globalnej zarobił już 2,625 mld dolarów - do pobicia wyniku Avatara pozostało 163 mln USD. Według prognoz portalu Box Office Pro po najbliższym weekendzie do tego wyniku będziemy mogli dołożyć ok. 22 mln USD z samych tylko Stanów Zjednoczonych. Walka o miano najbardziej dochodowego filmu wszech czasów trwa, tymczasem w sieci pojawiają się kolejne informacje związane z ostatnią odsłoną MCU. 

Ekranowa Starożytna, Tilda Swinton, wyjawiła, że sceny z jej postacią zostały zmienione w czasie dokrętek:

Prawdziwym zaskoczeniem było to, że kręciliśmy w czasie jednego letniego dnia, a później, po upływie roku, wróciłam na dokrętki. Wszystko przez to, że zmieniło się kilka kwestii i elementów fabularnych. Mój kostium został też poprawiony. 

Swinton potwierdziła ostatecznie, że jej udział w dokrętkach dotyczył rozmowy Starożytnej z Hulkiem o usunięciu Kamienia Czasu z jej własnej linii czasowej. 

Chodziło tu o informacje o Kamieniach Nieskończoności, które posiadała Starożytna, i konieczność ich późniejszego odłożenia na miejsce (z którego zostały zabrane - przyp. aut.). 

Mamy także okazję obejrzeć kolejną partię zdjęć w wysokiej rozdzielczości - część z nich pochodzi z finałowego starcia z Thanosem:

Film Avengers: Koniec gry macie okazję oglądać na ekranach kin. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV