Będzie 2. sezon serialu Zabójcza Broń

FOX właśnie ogłosiło zamówienie 2. sezonu zeszłorocznego serialu kryminalnego.

FOX właśnie ogłosiło zamówienie 2. sezonu zeszłorocznego serialu kryminalnego.

Michalina Reda

Michalina Reda

David Madden, dyrektor FOX, wydał dziś rano oświadczenie, na które czekali wszyscy fani Lethal Weapon - serial doczeka się drugiego sezonu. Madden podkreśla, że produkcja nie zawodzi oczekiwań.

Serial dostarczał nam ogromnej dawki świetnej i szalonej zabawy, zachowując jednocześnie swój poruszający i emocjonalny ludzki charakter. Wszystko dzięki ekranowej chemii między głównymi bohaterami, jak również między członkami całej serialowej ekipy. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wytwórni Warner Bros. i wszystkim tym, którzy wykonali fantastyczną pracę przy tworzeniu serialu. Zamówienie drugiego sezonu jest w pełni zasłużone.

Lethal Weapon to telewizyjna wersja serii filmów z lat '80 i '90, w których w głównych bohaterów wcielili się Mel Gibson i Danny Glover. Odcinkowa adaptacja tej historii rozgrywa się we współczesnych czasach, a dwaj kultowi detektywi, Martin Riggs i Roger Murtaugh, wciąż rozwiązują kolejne zawiłe kryminalne sprawy. W rolach głównych serialu Clayne Crawford i Damon Wayans.

Ostatni odcinek pierwszego sezonu już 8 marca w USA.

Źródło: www.comingsoon.net / zdjęcie główne: FOX

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV