Będzie 2. sezon serialu Zabójcza Broń

FOX właśnie ogłosiło zamówienie 2. sezonu zeszłorocznego serialu kryminalnego.

FOX właśnie ogłosiło zamówienie 2. sezonu zeszłorocznego serialu kryminalnego.

Michalina Reda
Michalina Reda

David Madden, dyrektor FOX, wydał dziś rano oświadczenie, na które czekali wszyscy fani Lethal Weapon - serial doczeka się drugiego sezonu. Madden podkreśla, że produkcja nie zawodzi oczekiwań.

Serial dostarczał nam ogromnej dawki świetnej i szalonej zabawy, zachowując jednocześnie swój poruszający i emocjonalny ludzki charakter. Wszystko dzięki ekranowej chemii między głównymi bohaterami, jak również między członkami całej serialowej ekipy. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wytwórni Warner Bros. i wszystkim tym, którzy wykonali fantastyczną pracę przy tworzeniu serialu. Zamówienie drugiego sezonu jest w pełni zasłużone.

Lethal Weapon to telewizyjna wersja serii filmów z lat '80 i '90, w których w głównych bohaterów wcielili się Mel Gibson i Danny Glover. Odcinkowa adaptacja tej historii rozgrywa się we współczesnych czasach, a dwaj kultowi detektywi, Martin Riggs i Roger Murtaugh, wciąż rozwiązują kolejne zawiłe kryminalne sprawy. W rolach głównych serialu Clayne Crawford i Damon Wayans.

Ostatni odcinek pierwszego sezonu już 8 marca w USA.

Źródło: www.comingsoon.net / zdjęcie główne: FOX

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV