Mel Gibson

Mel Gibson
 • Miejsce urodzenia:

  Peekskill
 • Narodowość:

  USA
 • Wzrost:

  177 cm
 • Zawód:

  Aktor, reżyser
 • Stan cywilny:

  Rozwiedziony
 • Bio:

  Mel Gibson dzieciństwo i młodość spędził w Australii. Studiował na National Institute of Dramatic Arts, którą ukończył w 1977 roku.

  Jego debiutem telewizyjnym był występ w serialu The Sullivans. Większą popularność zdobył dzięki głównej roli w produkcji pt.: Mad Max. Jest laureatem dwóch Oscarów za najlepszy film roku i dla najlepszego reżysera, które otrzymał w 1996 roku.

W obsadzie (38)

Produkcje (3)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV