Przeczytaj w weekend

Będzie 5. sezon The 100

Amerykańska stacja The CW jest bardzo zadowolona z serialu The 100. Oficjalnie zamówiono 5. sezon.

Amerykańska stacja The CW jest bardzo zadowolona z serialu The 100. Oficjalnie zamówiono 5. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  The 100 

Informacje o zamówieniu 5. sezonu The 100 ogłosił Mark Pedowitz, prezes stacji The CW. Nie wyjawiono jednak, ile będzie odcinków. Premiera na początku 2018 roku.

Czytaj także: 3. sezon Mr. Robot opóźniony

Przypomnijmy, że wcześniej stacja zamówiła kolejne sezony następujących seriali: The FlashArrowSupergirlLegends of TomorrowSupernaturalJane the VirginThe Crazy OnesRiverdale.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV