Ben Affleck: Nienawidzę filmu Daredevil. Za to Netflix robi to świetnie

Ben Affleck zabrał głos na temat tego, co skłoniło go do zaangażowania się w tworzenie Kinowego Uniwersum DC. Poznajcie szczegóły.

Ben Affleck zabrał głos na temat tego, co skłoniło go do zaangażowania się w tworzenie Kinowego Uniwersum DC. Poznajcie szczegóły.

New York Times przeprowadził wywiad z Benem Affleckiem na temat jego zaangażowania w rozwijanie Kinowego Uniwersum DC. Odtwórca roli Batmana wypowiedział się o tym, dlaczego zdecydował się zagrać w filmie Batman v Superman: Dawn of Justice :

To jest film, który naprawdę chciałem zrobić. Chciałem być tego częścią. Gdzieś w głębi siebie czułem, że chcę w końcu zabrać się za jeden z filmów tego typu i w końcu zrobić to porządnie - nakręcić dobrą wersję. Tak bardzo nienawidzę filmu Daredevil (Affleck zagrał w nim główną rolę - przyp. aut.). To mnie nieustannie frustruje. W serialu Netfliksa robią to za to naprawdę świetnie. Myślę, że tak powinniśmy właśnie podejść do bohatera, ale nigdy nie udało nam się tego zrobić we właściwy sposób.

Zobacz także: Ben Affleck tłumaczy brak daty premiery filmu The Batman

Afflecka w roli Batmana zobaczymy w filmie Justice League, który wejdzie na ekrany kin 17 listopada przyszłego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: 20th Century Fox

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV