Bohemian Rhapsody – Oscar to nieporozumienie? YouTuber pokazuje błędy montażowe

Jeden z internautów postanowił przyjrzeć się montażowi filmu Bohemian Rhapsody i udowodnić że statuetka Oscara w tej kategorii to nieporozumienie. Zobaczcie jego analizę wideo.

Jeden z internautów postanowił przyjrzeć się montażowi filmu Bohemian Rhapsody i udowodnić że statuetka Oscara w tej kategorii to nieporozumienie. Zobaczcie jego analizę wideo.

Michalina Reda

Michalina Reda

Bohemian Rhapsody to film biograficzny o Freddie'em Mercurym, który z tegorocznej gali wręczenia Oscarów wyszedł z kilkoma statuetkami - w tym także ze statuetką za Najlepszy montaż. Jeden z internautów nie zgadza się z tym wyborem i postanowił pokazać światu wszystkie błędy montażowe nowego filmu.

YouTuber Thomas Flight przygotował specjalny klip wideo, w którym analizuje zabiegi montażowe zaproponowane w produkcji i udowadnia, że są one przeprowadzone niewłaściwie - widać między innymi, jak często dokonywano cięć montażowych w krótkich sekwencjach czy jak decydowano się na długie pokazywanie ujęć, które nie wnoszą do tej historii zupełnie nic.

Co myślicie na temat statuetki w tej kategorii? Zobaczcie klip i dajcie znać w komentarzach:

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV