Box Office: Glass będzie mieć dobre otwarcie

Glass to kontynuacja filmu Niezniszczalny i Split. Czy M. Night Shyamalan odniesie sukces w box office?

Glass to kontynuacja filmu Niezniszczalny i Split. Czy M. Night Shyamalan odniesie sukces w box office?

Glass zadebiutuje w USA w długi weekend z okazji dnia Martina Luthera Kinga, więc będzie mieć cztery dni, by przyciągnąć widzów przed ekrany. Według aktualnych prognoz film ma zebrać na otwarciu od 60 mln dolarów do 70 mln dolarów w cztery dni. Z uwagi na budżet 20 mln dolarów całkowicie sfinansowany przez reżysera M. Night Shyamalan, to zdecydowanie dobra wiadomość.

Dla porównania rok temu w ten sam weekend poprzednia odsłona serii Split zebrała 40 mln dolarów w trzy dni.

Natomiast na świecie otwarcie wyniesie w granicach od 45 mln dolarów do 50 mln dolarów. Oznacza to, że globalne otwarcie na pewno przekroczy 100 mln dolarów. A może nawet dobić do 120 mln dolarów. A to fantastyczna wiadomość dla reżysera.

Glass - premiera w USA, Polsce i wielu krajach światach już 18 stycznia.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV