Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Box Office - ile zarobi Mroczna Phoenix? Prognozy nie są najlepsze

Pojawiły się prognozy Box Office dla kolejnego filmu Mroczna Phoenix, ostatniego filmu z uniwersum X-Men od studia Fox.

Pojawiły się prognozy Box Office dla kolejnego filmu Mroczna Phoenix, ostatniego filmu z uniwersum X-Men od studia Fox.

Według analityków film X-Men: Mroczna Phoenix może liczyć w pierwszy weekend otwarcie na poziomie od 40 do 50 mln dolarów na terenie Stanów Zjednoczonych. Liczby te może nie wyglądają tak źle, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że mamy do czynienia z kinem komiksowym i do tego bogatą w sukcesy franczyzę, to jest to naprawdę słabe otwarcie.

W długoterminowej perspektywie film ma zarobić jedynie 113 mln dolarów. Biorąc pod uwagę z jakimi problemami borykała się produkcja i ile wyniósł koszt produkcji, trudno jest przypuszczać, że film zarobi pieniądze w Box Office.

Premiera filmu w czerwcu.

Źródło: comicobook.com/zdjęcie główne: Fox

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV