Bull - kontrowersje wokół zamówienia 4. sezonu. CBS komentuje

Bull otrzymał zamówienie na 4. sezon mimo tego, że główny aktor został oskarżony o molestowanie seksualne. Teraz decyzję o przedłużeniu produkcji komentuje stacja CBS.

Bull otrzymał zamówienie na 4. sezon mimo tego, że główny aktor został oskarżony o molestowanie seksualne. Teraz decyzję o przedłużeniu produkcji komentuje stacja CBS.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  bull 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Bull to serial stacji CBS, który zadebiutował w 2016 roku. Jest to historia inspirowana karierą dr. Phila McGrawa - głównym bohaterem serialu jest w tym przypadku dr. Jason Bull, założyciel jednej z najbardziej znanych firm consultingowych, które zajmują się pomaganiem prawnikom w układaniu strategii procesowych.

Serial otrzymał zamówienie na 4. sezon, co spotkało sie z falą krytyki - przypomnijmy, że w ubiegłym roku główny aktor serialu, Michael Weatherly, został oskarżony o molesowanie seksualne przez Elizę Dushku. Aktorka utrzymywała, że kolega z planu pozwalał sobie na niewybredne komentarze i  żarty na temat gwałtu w jej obecności. Choć Dushku i Weatherly zawarli ugodę, decyzja o zamówieniu 4. sezonu wciąż jest niejasna dla części fanów serialu. Teraz kontrowersyjną sytuację zdecydowało się skomentować samo CBS - jak mówi Kelly Kahl z zarządu stacji:

Kiedy przyszło do podejmowania decyzji w tej sprawie, chcieliśmy spojrzeć na całą tę sytuację z dystansem, przez nowy pryzmat. Wszystko ponownie oceniliśmy i przyjrzeliśmy się temu, co się stało. Weatherly popełnił błąd, ale przyznał się do niego. Przekonał nas, że chce wziąć udział w szkoleniu, które uważamy za niezbędne do budowania pozytywnego środowiska pracy. Przyjrzeliśmy się całei jego pracy w CBS - pracuje tu od 14 lat i nie było wcześniej na niego żadnych skarg. A teraz chciałby ruszyć do przodu i wszystko to naprawić.

Przypomnijmy, że nawet Steven Spielberg odwrócił się od tej produkcji wraz ze swoim studiem Amblin Company (reżyser należał do grona producentów).

Bull - data premiery 4. sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV