Przeczytaj w weekend

Bull - kontrowersje wokół zamówienia 4. sezonu. CBS komentuje

Bull otrzymał zamówienie na 4. sezon mimo tego, że główny aktor został oskarżony o molestowanie seksualne. Teraz decyzję o przedłużeniu produkcji komentuje stacja CBS.

Bull otrzymał zamówienie na 4. sezon mimo tego, że główny aktor został oskarżony o molestowanie seksualne. Teraz decyzję o przedłużeniu produkcji komentuje stacja CBS.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  bull 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Bull to serial stacji CBS, który zadebiutował w 2016 roku. Jest to historia inspirowana karierą dr. Phila McGrawa - głównym bohaterem serialu jest w tym przypadku dr. Jason Bull, założyciel jednej z najbardziej znanych firm consultingowych, które zajmują się pomaganiem prawnikom w układaniu strategii procesowych.

Serial otrzymał zamówienie na 4. sezon, co spotkało sie z falą krytyki - przypomnijmy, że w ubiegłym roku główny aktor serialu, Michael Weatherly, został oskarżony o molesowanie seksualne przez Elizę Dushku. Aktorka utrzymywała, że kolega z planu pozwalał sobie na niewybredne komentarze i  żarty na temat gwałtu w jej obecności. Choć Dushku i Weatherly zawarli ugodę, decyzja o zamówieniu 4. sezonu wciąż jest niejasna dla części fanów serialu. Teraz kontrowersyjną sytuację zdecydowało się skomentować samo CBS - jak mówi Kelly Kahl z zarządu stacji:

Kiedy przyszło do podejmowania decyzji w tej sprawie, chcieliśmy spojrzeć na całą tę sytuację z dystansem, przez nowy pryzmat. Wszystko ponownie oceniliśmy i przyjrzeliśmy się temu, co się stało. Weatherly popełnił błąd, ale przyznał się do niego. Przekonał nas, że chce wziąć udział w szkoleniu, które uważamy za niezbędne do budowania pozytywnego środowiska pracy. Przyjrzeliśmy się całei jego pracy w CBS - pracuje tu od 14 lat i nie było wcześniej na niego żadnych skarg. A teraz chciałby ruszyć do przodu i wszystko to naprawić.

Przypomnijmy, że nawet Steven Spielberg odwrócił się od tej produkcji wraz ze swoim studiem Amblin Company (reżyser należał do grona producentów).

Bull - data premiery 4. sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV