Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Bumblebee – słabe wyniki filmu w Box Office. Obsada komentuje

Bez wątpienia film Bumblebee przypomniał widzom na świecie, że marka Transformers ma coś jeszcze do zaoferowania. Poprzednie porażki wpłyną jednak na wynik finansowy filmu.

Bumblebee to spin-off serii Transformers, który jednak stanowi nowe otwarcie dla tej marki na dużym ekranie. Poprzednie wpadki nie uszły uwadze widzów i nowa widowiskowa produkcja z sympatycznym Autobotem, nie notuje już takich wyników finansowych jak poprzednie filmy z serii. Być może spowodowane jest to także konkurencją w postaci Aquamana i Mary Poppins powraca. Jednak brak Michaela Baya sprawił, że krytycy i widzowie wychodzą z seansu naprawdę zadowoleni i potwierdzają to wyniki w serwisie Rotten Tomatoes (93 procent pozytywnych recenzji).

Teraz John Cena wspólnie z Hailee Steinfeld odnieśli się do tego podczas rozmowy z portalem Screen Rant. Aktorka zwróciła uwagę, że mylący może być tytuł produkcji, ale w całość włożono naprawdę dużo serca.

To film z dużą dozą serca i duszy, jeśli tego szukasz, znajdziesz tutaj wszystko to, co znasz i kochasz z filmów Transformers.

Z kolei John Cena nie przejmuje się w ogóle wynikami w Box Office. Aktor podkreślił, że to nie wynik świadczy o jakości filmu i można tylko spekulować, że rezultaty byłyby lepsze, gdyby zabrakło dużej konkurencja.

Zawsze będzie konkurencja. W świecie WWE (federacja wrestlingu – przyp. aut.) zawsze dzieje się coś, co może wpłynąć na wynik… mogą dać konsumentowi inną możliwość na spędzenie czasu, więc jestem przyzwyczajony do tej atmosfery konkurowania z innymi. Jest to jednak dobre dla wszystkich filmów i dla kinomanów, więc jestem zadowolony z tego, co się teraz dzieje.

Film Bumblebee dostępny jest w kinach.

spoilery
-
-

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.