Bumblebee – słabe wyniki filmu w Box Office. Obsada komentuje

Bez wątpienia film Bumblebee przypomniał widzom na świecie, że marka Transformers ma coś jeszcze do zaoferowania. Poprzednie porażki wpłyną jednak na wynik finansowy filmu.

Bez wątpienia film Bumblebee przypomniał widzom na świecie, że marka Transformers ma coś jeszcze do zaoferowania. Poprzednie porażki wpłyną jednak na wynik finansowy filmu.

Bumblebee to spin-off serii Transformers, który jednak stanowi nowe otwarcie dla tej marki na dużym ekranie. Poprzednie wpadki nie uszły uwadze widzów i nowa widowiskowa produkcja z sympatycznym Autobotem, nie notuje już takich wyników finansowych jak poprzednie filmy z serii. Być może spowodowane jest to także konkurencją w postaci Aquaman i Mary Poppins powraca. Jednak brak Michaela Baya sprawił, że krytycy i widzowie wychodzą z seansu naprawdę zadowoleni i potwierdzają to wyniki w serwisie Rotten Tomatoes (93 procent pozytywnych recenzji).

Teraz John Cena wspólnie z Hailee Steinfeld odnieśli się do tego podczas rozmowy z portalem Screen Rant. Aktorka zwróciła uwagę, że mylący może być tytuł produkcji, ale w całość włożono naprawdę dużo serca.

To film z dużą dozą serca i duszy, jeśli tego szukasz, znajdziesz tutaj wszystko to, co znasz i kochasz z filmów Transformers.

Z kolei John Cena nie przejmuje się w ogóle wynikami w Box Office. Aktor podkreślił, że to nie wynik świadczy o jakości filmu i można tylko spekulować, że rezultaty byłyby lepsze, gdyby zabrakło dużej konkurencja.

Zawsze będzie konkurencja. W świecie WWE (federacja wrestlingu - przyp. aut.) zawsze dzieje się coś, co może wpłynąć na wynik... mogą dać konsumentowi inną możliwość na spędzenie czasu, więc jestem przyzwyczajony do tej atmosfery konkurowania z innymi. Jest to jednak dobre dla wszystkich filmów i dla kinomanów, więc jestem zadowolony z tego, co się teraz dzieje.

Film Bumblebee dostępny jest w kinach.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV