Przeczytaj w weekend

Był sobie Deadpool – jaki jest prawdziwy powód powstania? Oto zabawne wideo

Do sieci trafił kolejny materiał promujący nadchodzące widowisko Był sobie Deadpool. W nim dostajemy wyjaśnienie powodu, dla którego po raz drugi Pyskaty Najemnik zawita do kin.

Do sieci trafił kolejny materiał promujący nadchodzące widowisko Był sobie Deadpool. W nim dostajemy wyjaśnienie powodu, dla którego po raz drugi Pyskaty Najemnik zawita do kin.

Od momentu, kiedy ogłoszono powstanie specjalnej wersji Deadpool 2 w wersji PG-13, część internetu wytoczyła swoje działa i skierowała je w stronę twórców i Ryana Reynoldsa, jakoby zrobili to dla powiększenia zysków. Nowy spot wyjaśnia, że w istocie, to właśnie było główną motywacją do powstania tego filmu. Zobaczcie sami:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Almost like John Candy and Macaulay Culkin. But with more kidnapping, chest hair and cash grab. #OnceUponADeadpool

Post udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Oczywiście potwierdzono, że część zysków z biletów zostanie przekazana na cele charytatywne.

Once Upon a Deadpool – film trafi do kin 12 grudnia.

Źródło: comicbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV