Repertuar kin Nowość Program TV

Co nowego na Showmax?

Jak co tydzień Showmax zaktualizował właśnie swoją ofertę o nowe propozycje. Tym razem dostaliśmy pakiet naprawdę interesujących filmów. Będzie co oglądać.
ShowMax Najlepsze filmy

Już w najbliższych dniach premiera nowego sezonu Miasteczka Twin Peaks. Reżyserem serialu jest David Lynch, a ci, którzy znają twórczość tego artysty, wiedzą, że jednym z najważniejszych filmów w jego dorobku jest Blue Velvet. Już dzisiaj można sobie odświeżyć ten klasyczny obraz na Showmaxie. Opowiada on intrygującą i niepokojącą historię młodego chłopca, który zauroczony starszą kobietą, odkrywa mrok otaczającej go rzeczywistości i wkracza do niebezpiecznego świata grozy i zbrodni.

Pozostałe propozycje na Showmax to coś z zupełnie innej beczki. Battleship: Bitwa o Ziemię to widowisko science fiction w gwiazdorskiej obsadzie. Mądre to za bardzo nie jest, ale jako niezobowiązująca rozrywka sprawdza się doskonale. Podobnie można powiedzieć o dwóch kolejnych propozycjach. Lolo to francuska komedia romantyczna. Opowiada historię szczęśliwe zakochanych, którzy muszą nagle zmierzyć się z twardą rzeczywistością. Jak zostać kotem natomiast to historia pewnego biznesmena, który zostaje zamieniony w kota. W zwierzęcej formie przeżywa wiele przygód wraz ze swoimi, wcześniej zaniedbywanymi dziećmi. W roli głównej Frank Underwood… to znaczy Kevin Spacey.

Oprócz wyżej wymienionych obrazów Showmax zaktualizował swoją ofertę o całą kolekcję bokserskiej epopei o Rockym. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.Źródło: zdjęcie główne: De Laurentiis Entertainment Group
 

 


Najlepsze z 24h

Michalina Reda
0 -

Plotka: Niespodziewani bohaterowie w Avengers 4?…

Jim Starlin, twórca komiksowej postaci Thanosa, wypowiedział się w sprawie nadchodzącego filmu Avengers 4. Czyżbyśmy…

Michalina Reda
0 -

Fani żałują, że Deadpool nie pojawił…

Twórcy filmu Deadpool niejednokrotnie udowodnili, że wiedzą, na czym polega nietypowa promocja, w związku z…

spoilery
0 -

Scena po napisach filmu Deadpool 2…

W jednym z wywiadów, scenarzyści filmu Deadpool 2 potwierdzili, że fenomenalna scena po napisach należy…

Dawid Muszyński
breaking
0 -

Legendy Polskie trafią do kin

Podczas Pyrkonu Tomasz Bagiński wspólnie z Allegro ogłosił informację o dalszych losach Legend Polskich.

Piotr Piskozub
breaking
0 -

Paweł Pawlikowski z nagrodą! Cannes 2018…

Znamy już wszystkich laureatów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Wśród nagrodzonych znalazł się Paweł…

Michalina Reda
0 -

Avengers: Wojna bez granic – Robert…

Robert Downey Jr. podzielił się nowym zakulisowym klipem z planu filmu Avengers: Wojna bez granic.…

Co o tym sądzisz?