Co nowego na Showmax?

Jak co tydzień Showmax zaktualizował właśnie swoją ofertę o nowe propozycje. Tym razem dostaliśmy pakiet naprawdę interesujących filmów. Będzie co oglądać.
ShowMax Najlepsze filmy

Już w najbliższych dniach premiera nowego sezonu Miasteczka Twin Peaks. Reżyserem serialu jest David Lynch, a ci, którzy znają twórczość tego artysty, wiedzą, że jednym z najważniejszych filmów w jego dorobku jest Blue Velvet. Już dzisiaj można sobie odświeżyć ten klasyczny obraz na Showmaxie. Opowiada on intrygującą i niepokojącą historię młodego chłopca, który zauroczony starszą kobietą, odkrywa mrok otaczającej go rzeczywistości i wkracza do niebezpiecznego świata grozy i zbrodni.

Pozostałe propozycje na Showmax to coś z zupełnie innej beczki. Battleship: Bitwa o Ziemię to widowisko science fiction w gwiazdorskiej obsadzie. Mądre to za bardzo nie jest, ale jako niezobowiązująca rozrywka sprawdza się doskonale. Podobnie można powiedzieć o dwóch kolejnych propozycjach. Lolo to francuska komedia romantyczna. Opowiada historię szczęśliwe zakochanych, którzy muszą nagle zmierzyć się z twardą rzeczywistością. Jak zostać kotem natomiast to historia pewnego biznesmena, który zostaje zamieniony w kota. W zwierzęcej formie przeżywa wiele przygód wraz ze swoimi, wcześniej zaniedbywanymi dziećmi. W roli głównej Frank Underwood… to znaczy Kevin Spacey.

Oprócz wyżej wymienionych obrazów Showmax zaktualizował swoją ofertę o całą kolekcję bokserskiej epopei o Rockym. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.Źródło: zdjęcie główne: De Laurentiis Entertainment Group

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
0 -

Avengers: Wojna bez granic – analiza…

Mieliśmy już okazję zobaczyć ostateczny zwiastun filmu Avengers: Wojna bez granic. Najwyższa pora rozebrać go…

Adam Siennica
0 -

Avengers: Wojna bez granic – Thanos…

Promocja Avengers: Wojna bez granic rozkręciła się na dobre. Do sieci trafiają kolejne materiały.

Adam Siennica
0 -

The Walking Dead: sezon 8, odcinek…

8. sezon The Walking Dead nadal nie zachwyca. Ponownie mamy niezłe pomysły, które są zrealizowane…

Ocena recenzenta:
5
Adam Siennica
0 -

Box Office: Czarna Pantera wyrównuje rekord…

Czarna Pantera nie daje szans konkurencji w amerykańskim box office. Tomb Raider nieźle sobie radzi…

Tymoteusz Wronka
0 -

Prawie 2/3 Polaków nie czyta. Są…

Biblioteka Narodowa zaprezentowała wyniki nowego badania czytelnictwa w Polsce. Podobnie jak w poprzednich latach wyniki…

Adam Siennica
spoilery
0 -

Czy zwiastun Avengers: Wojny bez granic…

Pełny zwiastun filmu Avengers: Wojna bez granic pokazał światu wiele epickich scen. Od kilku dni…

Co o tym sądzisz?