Menu

Aktualności

Co nowego na Showmax?

Jak co tydzień Showmax zaktualizował właśnie swoją ofertę o nowe propozycje. Tym razem dostaliśmy pakiet naprawdę interesujących filmów. Będzie co oglądać.
ShowMax Najlepsze filmy

Już w najbliższych dniach premiera nowego sezonu Miasteczka Twin Peaks. Reżyserem serialu jest David Lynch, a ci, którzy znają twórczość tego artysty, wiedzą, że jednym z najważniejszych filmów w jego dorobku jest Blue Velvet. Już dzisiaj można sobie odświeżyć ten klasyczny obraz na Showmaxie. Opowiada on intrygującą i niepokojącą historię młodego chłopca, który zauroczony starszą kobietą, odkrywa mrok otaczającej go rzeczywistości i wkracza do niebezpiecznego świata grozy i zbrodni.

Video Thumbnail

Pozostałe propozycje na Showmax to coś z zupełnie innej beczki. Battleship: Bitwa o Ziemię to widowisko science fiction w gwiazdorskiej obsadzie. Mądre to za bardzo nie jest, ale jako niezobowiązująca rozrywka sprawdza się doskonale. Podobnie można powiedzieć o dwóch kolejnych propozycjach. Lolo to francuska komedia romantyczna. Opowiada historię szczęśliwe zakochanych, którzy muszą nagle zmierzyć się z twardą rzeczywistością. Jak zostać kotem natomiast to historia pewnego biznesmena, który zostaje zamieniony w kota. W zwierzęcej formie przeżywa wiele przygód wraz ze swoimi, wcześniej zaniedbywanymi dziećmi. W roli głównej Frank Underwood… to znaczy Kevin Spacey.

Video Thumbnail
Video Thumbnail
LOLO - oficjalny polski zwiastun filmu Julie Delpy ("2 dni w Paryżu")
Video Thumbnail
Nine Lives TRAILER 2 (2016) - Kevin Spacey, Christopher Walken Movie HD

Oprócz wyżej wymienionych obrazów Showmax zaktualizował swoją ofertę o całą kolekcję bokserskiej epopei o Rockym. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.Źródło: zdjęcie główne: De Laurentiis Entertainment Group
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze