Co po Red Dead Redemption 2? Rockstar Games zatrudnia do nowego projektu

Twórcy m.in. GTA V oraz Red Dead Redemption poszukują ludzi do pracy nad nowym niezapowiedzianym jeszcze tytułem.

Twórcy m.in. GTA V oraz Red Dead Redemption poszukują ludzi do pracy nad nowym niezapowiedzianym jeszcze tytułem.

Rockstar Games już pracuje lub przygotowuje się intensywnie do nowego projektu, który twórcy między innymi Red Dead Redemption 2 określają, jako "projekt nowej generacji". Nowe oferty pracy znajdują znajdują się na rynkach amerykańskim (Nowy Jork), hinduskim (Rockstar India) oraz kanadyjskim w Toronto.

Każdy z tych oddziałów poszukuje innych pracowników. W Indiach Rockstar potrzebuje pracowników artystycznych, którzy mają pracować przy tworzeniu otwartych światów "projektu nowej generacji". Ten sam oddział szuka także pracownika odpowiedzialnego za projektowanie mechaniki pojazdów. Zespół z Nowego Jorku poszukuje specjalistów od motion capture, którzy stworzą narzędzie nowej generacji, a także pracownika odpowiedzialnego, za odwzorowanie twarzy aktorów. Z kolei zespół z Toronto z chęcią zatrudni pracowników na wielu stanowiskach do projektu, który wykorzystuje narzędzia nowej generacji.

Powyższe może sugerować, że Rockstar szykuje się do mocnego uderzenia, kto wie czy nie na premierę sprzętów nowej generacji, które wedle plotek, mają zadebiutować gdzieś w końcówce 2020 roku.

Źródło: rockstargames.com / fot. Take Two

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV