„Common Law” ostatecznie anulowane

Zgodnie z przewidywaniami stacja USA Network nie zdecydowała się zamówić drugiego sezonu Partnerzy.

Zgodnie z przewidywaniami stacja USA Network nie zdecydowała się zamówić drugiego sezonu Partnerzy.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Stacja oficjalnie potwierdziła, że Partnerzy po emisji jednej serii został anulowany. Niedawno informowaliśmy również, że grający jedną z głównych ról w serialu policyjnym USA Network - Warren Kole - dołączył do obsady "The Following" stacji FOX.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV