Counter-Strike 2 z polską mapą! De_jura inspirowana jest Wyżyną Krakowsko-Częstochowską
"de_jura" to nowa mapa w grze Counter-Strike 2, dla której inspirację stanowiła Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Gracze z Polski z pewnością docenią ukryte w tej lokacji smaczki.
"de_jura" to nowa mapa w grze Counter-Strike 2, dla której inspirację stanowiła Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Gracze z Polski z pewnością docenią ukryte w tej lokacji smaczki.

W najnowszej aktualizacji gry Counter-Strike 2 pojawiły się nowe mapy, a jedna z nich wydaje się szczególnie interesująca dla graczy z Polski. Mowa o „de_jura” – lokacji inspirowanej ruinami zamku w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – której twórcami są ProAgressiVe oraz vfxNev.
Mapę wypełniono różnymi smaczkami i easter eggami. Na ruinach zamku znajdziemy biało-czerwone flagi, a w okolicy natrafimy na polskojęzyczne tabliczki i ogłoszenia. Nie zabrakło również policyjnego radiowozu, z którego dobiegają dźwięki utworu „Ręce do góry” autorstwa hiphopowego składu MówMent.
Counter-Strike 2 dostępne jest na platformie Steam. Gra cieszy się dużym zainteresowaniem i każdego dnia przyciąga setki tysięcy graczy.
Źródło: steamcommunity.com, x.com



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1979, kończy 46 lat
ur. 1996, kończy 29 lat
ur. 1985, kończy 40 lat
ur. 1982, kończy 43 lat
ur. 1985, kończy 40 lat

