Crash Team Racing Nitro-Fueled: Nowy zwiastun gry przedstawia szaloną rozgrywkę

Krótki zwiastun Crash Team Racing Nitro-Fueled pozwala zapoznać się z nowym wyglądem postaci i tras.

Krótki zwiastun Crash Team Racing Nitro-Fueled pozwala zapoznać się z nowym wyglądem postaci i tras.

W roku 2017 na rynek trafiło Crash Bandicoot N-samowita Trylogia. To zbiorcze wydanie zawierające trzy produkcje z kultowym bohaterem znanym jeszcze z pierwszego PlayStation w zupełnie nowym wydaniu. Rok później zadebiutowała kolejna odświeżona paczka gier – tym razem z fioletowym smokiem Spyro. Na tym jednak nie koniec i już wkrótce doczekamy się kolejnego remaku klasyka.

Tym razem będzie to Crash Team Racing Nitro-Fueled, czyli remake wyścigów z 1999 roku. Rozgrywka przypomina tu serię Mario Kart – mamy więc zręcznościowy model jazdy, a w trakcie zabawy możemy korzystać z różnego rodzaju broni i gadżetów.

W sieci pojawił się nowy zwiastun tej gry i skupia się on właśnie na przedstawieniu rozgrywki. Zobaczcie sami.

Crash Team Racing Nitro-Fueled zadebiutuje 21 czerwca tego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Źródło: youtube.com / fot. Activision

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV