Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Dlaczego Henry Cavill odchodzi z DCEU? Jest jeden ważny powód

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat tego, dlaczego Henry Cavill zdecydował się zrezygnować z roli Supermana i tym samym odejść z DCEU.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

Od wczoraj umysły fanów popkultury rozpalają informacje, według których Henry Cavill nie wcieli się już w rolę Supermana w DCEU. Trzeba zauważyć, że w tej kwestii nadal czekamy na ostateczne rozstrzygnięcie – zarówno wytwórnia Warner Bros., jak i sam aktor ograniczyli się do enigmatycznych komentarzy na temat całej sytuacji. Wedle licznych i, co najważniejsze, niezależnych od siebie doniesień amerykańskich portali popkulturowych sprawa jest już jednak przesądzona.

Portal Revenge of the Fans przedstawia teraz nowe wiadomości związane z powodem odejścia Cavilla. Decyzja ma rozbijać się o warunki, jakie miałyby zostać zawarte w nowej umowie pomiędzy nim a Warner Bros. W poprzednim kontrakcie znalazł się zapis o czterech filmach; ekipa odpowiedzialna za karierę aktora wychodziła więc z założenia, że zwłaszcza w kontekście samodzielnej produkcji o Człowieku ze stali w tej sprawie można uzyskać znacznie korzystniejsze warunki w nowym dokumencie – więcej filmów, więcej pieniędzy, być może także rolę producenta. Sęk w tym, że włodarze wytwórni nie śpieszyli się z daniem zielonego światła na kolejny film o Supermanie, w dodatku mając na uwadze, że poprzednie trzy obrazy z tą postacią wcale nie okazały się wielkimi sukcesami w box office.

Portal Screen Rant spekuluje z kolei, że istotne znaczenie dla decyzji Cavilla miał sam rozwój jego kariery aktorskiej. Należy zwrócić uwagę, że w ostatnim czasie próbuje on zmienić swoje ekranowe emploi – czy to poprzez Mission: Impossible – Fallout czy też serial Wiedźmin. Tymczasem wielu widzów wciąż może kojarzyć go z mniej udanymi momentami DCEU, jak choćby pochodzącą z produkcji Batman v Superman: Świt sprawiedliwości sceną z imieniem „Martha” tudzież cyfrowym usuwaniem wąsów do filmu Liga Sprawiedliwości.

-
Plotka
-

Więcej informacji w tej sprawie powinniśmy poznać już niebawem.

Źródło: Revenge of the Fans / zdjęcie główne: Warner Bros./Screen Rant
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Show…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

The Gifted: Naznaczeni – zdjęcia z…

The Gifted: Naznaczeni to serial inspirowany komiksach ze świata X-Menów. Zdjęcia pokazują ujęcia z ostatniego…

Adam Siennica
-

Czarna Pantera – muzyka godna Oscara?…

Czarna Pantera według wielu widzów i krytyków ma najlepszą muzykę filmową 2018 roku. Nowe wideo…

Adam Siennica
-

Królestwo zwierząt – teaser zapowiada 4.…

Królestwo zwierząt to serial stacji TNT o rodzinie przestępców. Teaser pokazuje pierwsze sceny z 4.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]