Dwa nowe seriale MCU w Disney+? Jeden z nich może zmienić oblicze uniwersum

Według nowych pogłosek na platformie Disney+ mogą pojawić się dwa kolejne seriale MCU - tytuł jednego z nich już wywołał zachwyt wśród fanów.

Według nowych pogłosek na platformie Disney+ mogą pojawić się dwa kolejne seriale MCU - tytuł jednego z nich już wywołał zachwyt wśród fanów.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Wczoraj portal Bleeding Cool podzielił się doniesieniami, po których przynajmniej część fanów MCU wciąż zbiera szczękę z podłogi. Według tych rewelacji Marvel Studios rozważa stworzenie dwóch nowych seriali, które znajdą się w ofercie platformy Disney+. Jednym z nich ma być adaptacja słynnego komiksu Tajna Inwazja, opowiadającego o walce ziemskich herosów ze Skrullami, którzy przez lata infiltrowali naszą planetę i podszywali się pod prawdziwych superbohaterów. Ewentualna produkcja byłaby więc powiązana z wydarzeniami, które widzieliśmy w Kapitan Marvel, jak również ze sceną po napisach ze Spider-Man: Daleko od domu, w której Nick Fury i Maria Hill okazali się ostatecznie Talosem i jego żoną. 

Na realizację drugiego, tajemniczego serialu według dziennikarskich źródeł dano już zielone światło. Na razie nic nie wiadomo o tym projekcie, poza faktem, że jego głównym bohaterem ma być jedna z kluczowych dla MCU postaci. 

Amerykańskie portale popkulturowe są zgodnie w ocenie, że powstanie Tajnej Inwazji może na zawsze zmienić oblicze całego uniwersum. Warto w tym miejscu odwołać się do słów prezesa Marvel Studios, Kevina Feige, który stwierdził, że seriale szykowane dla Disney+ są fundamentalne dla rozwoju całego Kinowego Uniwersum Marvela i nie należy ich traktować jako "poboczne" projekty. 

Bleeding Cool zazwyczaj trafia ze swoimi doniesieniami - to ten serwis jako pierwszy informował o anulowaniu serialu Marvel’s Inhumans, śmierci Quicksilvera w 2015 roku czy dokładnej wysokości budżetów filmów Avengers: Wojna bez granic i Avengers: Koniec gry

Źródło: Bleeding Cool / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV