Przeczytaj w weekend

[E3] Fortnite już dostępne na Nintendo Switch

Ciesząca się ogromną popularnością gra Battle Royale została dziś oficjalnie zapowiedziana i od razu wskoczyła na konsolę.

Ciesząca się ogromną popularnością gra Battle Royale została dziś oficjalnie zapowiedziana i od razu wskoczyła na konsolę.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Plotki o Fortnite na Nintendo Switch krążyły po sieci już od kilku miesięcy, zaś w ostatnich dniach przybrały na mocy. Teraz zaś wszystko się potwierdziło i gra jest już dostępna na konsoli. Można pobrać ją bez jakichkolwiek opłat z Nintendo eShop.

Opublikowano również nowy zwiastun.

 

Źródło: youtube.com / fot. Epic Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV