Przeczytaj w weekend

Fantastyczna Czwórka w Deadpoolu 2? Szkice koncepcyjne ujawniają plany Tima Millera

Do sieci trafiły nowe szkice koncepcyjne z filmu Deadpool 2, które zdradzają plany niedoszłego reżysera filmu.

Do sieci trafiły nowe szkice koncepcyjne z filmu Deadpool 2, które zdradzają plany niedoszłego reżysera filmu.

Sequel filmu Deadpool zawierał znacznie więcej znanych bohaterów z komiksów, niż było to w przypadku pierwszej części. Udało się przez chwilę zamieścić także całą filmową drużynę X-Men. Okazuje się jednak, że Tim Miller, który ostatecznie nie realizował drugiej odsłony, chciał w swoim filmie gościnny występ... Fantastycznej Czwórki. Przygotowano nawet specjalne szkice koncepcyjne. Zobaczcie sami:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

THE FANTASTIC FOUR! (The Thing) ...character design for the tim miller version of deadpool 2 (5/5). tim Miller was very precise when it came to the description of "the thing". he wanted to make sure that I orient myself in the design as close as possible to the comic template to finally give us, the fans, what we always wanted to see on the big screen. it may sound surprising, but the supposedly simple task turned out to be a major challenge after several failed attempts than originally assumed - for the sake of my reputation I will spare you all those design errors. "it's clobberin' time!" #FantasticFour #Thing #MrFantastic #HumanTorch #InvisibleWoman #AlexanderLozano #Lozano #Marvel

Post udostępniony przez Alexander Lozano (@alexanderlozanoart)

Na szkicach widzimy aktorów, którzy faktycznie wcielili się w swoich bohaterów w filmie The Fantastic Four z 2015 roku. Jednak nie tylko rodzinę superbohaterów wprowadzić chciał w swoim filmie twórca. Były także plany na mutanta Blaquesmith, który znany jest pewnie największym fanom komiksów z tą grupą superbohaterów. Jak widzicie po szkicach, jego wygląd miał różnić się od tego, co widzieliśmy w oryginale.

Źródło: comicbookmovie.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV