Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Deadpool 2 – wątek dziewczyny bohatera miał być inny. Zobacz parodię filmu

Z okazji premiery wersji rozszerzonej filmu Deadpool 2 do sieci trafiły nowe ciekawostki. A ekipa How It Should Have Ended wrzuciła swoją parodię.

Wiemy, że w filmie Deadpool 2 postać Vanessy została zabita. A to napędzało dalszy rozwój tytułowego bohatera i całej fabuły. Okazuje się, że pierwotny pomysł był inny. Vanessa miała przeżyć i po prostu rozstać się z Wade’em Wilsonem. Zdaniem reżysera uśmiercenie tej postaci dawało jedyny sensowny emocjonalny wątek dla Deadpoola.

W jednej scenie Wade pali papierosa, by potem rzucić go do beczki i się wysadzić w powietrze. W wersji rozszerzonej jest dostępna opcja obejrzenia filmu z komentarzem twórców. Tam też wyjawiono, że na początku rozważali, by Deadpdool palił jointa nie papierosa. Ostatecznie uznali, że Deadpool może wypalić jointa, by świętować śmierć Wolverne’a, a w tym przypadku pasował jedynie papieros.

Z okazji wczorajszej amerykańskiej premiery rozszerzonej wersji Deadpoola 2 studio Warner Bros. nie omieszkało troszkę się pośmiać. W niedosłowny sposób zachęcają fanów Deadpoola do jednoczesnego zakupienia filmu Green Lantern.

-
spoilery
-

No i na koniec wspomniana parodia filmu:

Zobaczcie też nową scenę z filmu:

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.